گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Super Monkey Ball: Banana Blitz منتشر شد

۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

همان‌طور که سازندگان Super Monkey Ball: Banana Blitz وعده داده بودند، این بازی جالب از امروز در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است. به همین دلیل، تریلری از این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Super Monkey Ball: Banana Blitz از سری عناوین جذاب به سبک ماجراجویی است که نسخه‌ای از آن در گذشته برروی کنسول Wii منتشر شده بود. پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی ساخته شد تا خاطرات بسیاری از طرفداران زنده شود. این بازی داستان میمونی بامزه را روایت می‌کند که از مسیرهای سخت و عجیب عبور می‌کند تا به هدف مورد نظر خود برسد. شما نیز باید در این راه به او کمک کرده تا به برتری دست یابید. بدون شک نسخه‌ی جدید با کیفیت و امکانات بیشتر نسبت به گذشته در دسترس قرار گرفته است. اگر از علاقه‌مندان به عناوین به این سبک هستید، Super Monkey Ball: Banana Blitz را هرگز از دست ندهید.

طبق خبر جدید شرکت سگا، Super Monkey Ball: Banana Blitz هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شده است. قابل ذکر است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی زمستان امسال منتشر خواهد شد. همچنین تریلر زمان عرضه‌ی این بازی هم‌اکنون در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است تا آن‌ها را با عنوان مذکور بیشتر آشنا کند. در پایان می‌توانید این ویدئو را تماشا و دریافت کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید