شایعه: Shadowlands بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی World of Warcraft خواهد بود

۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

جدیدترین اطلاعات منتشر شده برروی وب‌سایت Blizzard Gear Store به احتمال بسیار زیاد نام و جزییات بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی World of Warcraft را فاش کرده است.

در روزهای گذشته، تبلیغاتی برای بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی World of Warcraft برروی اینترنت ظاهر شده بود. براساس این تبلیغ‌ها، نام بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی، World of Warcraft Shadowlands است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به سرزمین‌های Bastion سفر کرده و با Kyrian ملاقات کنند. اگرچه صحت داشتن یا نداشتن این تبلیغ‌ها مشخص نبود ولی جدیدترین تصویر هنری که امروز فاش شده است نشان می‌دهد که بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی Shadowlands نام داشته و برروی شخصیت Bolvar Fordragon تمرکز خواهد داشت.

تصویر منتشر شده از شخصیت Bolvar در کنار زیبایی و جذابیت بالا، حاوی یک نکته‌ی مهم نیز هست. اگر به تصویر دقت کنید، متوجه می‌شوید که چشمان Bolvar برخلاف گذشته که نارنجی رنگ بودند، حالا به رنگ آبی درآمده‌اند. همان‌طور که می‌دانید، Bolvar در پایان داستان بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Wrath of the Lich King، به صورت داوطلبانه کلاه‌خود Helm of Domination را بر سر گذاشت و تبدیل به Lich King بعدی شد تا بتواند تهدید Scourgeها را کنترل و Lich King را در قصر Frozen Throne زندانی کند. با این حال، تغییر رنگ چشمان او از نارنجی به آبی نشان می‌دهد که احتمالا او توانایی خود برای کنترل Lich King را از دست داده است.

به هر حال، تا زمان معرفی رسمی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی World of Warcraft و تایید رسمی این مطالب از سوی شرکت بلیزارد، باید با کمی شک و تردید و تنها به عنوان یک شایعه به این اخبار نگاه کرد. با این حال، از آن‌جایی که شرکت بلیزارد پیش از این اعلام کرده بود که چندین رونمایی بزرگ را برای مراسم BlizzCon امسال تدارک دیده است، می‌توانیم جمعه‌ی این هفته و هم‌زمان با آغاز رویداد BlizzCon، انتظار معرفی این بسته‌ی گسترش دهنده را داشته باشیم.

آخرین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی World of Warcraft یعنی Battle for Azeroth هم‌اکنون در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید