سازندگان بازی Frostpunk در حال کار برروی یک عنوان جدید برای کنسول‌های نسل بعد هستند

۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

به نظر می‌رسد که استودیوی ۱۱ بیت (۱۱Bit)، سازنده‌ی عناوین Frostpunk و This War of Mine، در حال کار برروی یک بازی جدید است. بر اساس صحبت‌های مدیر بازاریابی این استودیو، این پروژه‌ یک عنوان جدید برای کنسول‌های نسل بعدی خواهد بود.

همانند بسیاری از استودیوهای مستقل، استودیوی ۱۱ بیت نیز می‌خواهد عناوین خود را تا جای ممکن برای همه‌ی پلتفرم‌ها منتشر کند. به نظر می‌رسد که بازی بعدی این استودیو علاوه بر کنسول‌های نسل حاضر و پلتفرم رایانه‌های شخصی، برای کنسول‌های نسل بعدی اکس‌باکس اسکارلت و پلی‌استیشن ۵ نیز عرضه می‌گردد. آقای پاول میچوفسکی (Pawel Miechowski) توضیحات کاملی را در این خصوص ارائه داده است.

وی اظهار داشت:

پروژه‌ی بزرگ بعدی ما همچنان مخفی است و من تنها می‌توانم به شما اسم رمز Project 8 را بگویم، چرا که این هشتمین عنوان ما خواهد بود. بله، هدف ما این است که عنوان بعدی خود را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های نسل حاضر و به احتمال زیاد، کنسول‌های نسل بعد نیز عرضه کنیم. در مورد عرضه‌ی بازی برروی سرویس استیدیا فعلا تصمیمی گرفته نشده است.

هنگامی که صحبت از بازی‌های مستقل می‌شود، عناوین Frostpunk و This War of Mine در میان ۲۰ بازی برتر این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. استودیوی ۱۱ بیت قصد دارد محدودیت‌های گیم‌پلی و داستان را در عناوین بعدی خود کم‌تر کند و بنا به گفته‌ی این استودیو، اعضای تیم می‌خواهند Project 8 فراتر از یک بازی باشد.

پاول میچوفسکی ادامه داد:

هنگامی که ما فلسفه‌ی خود را در رابطه با خلق سرگرمی معنادار تعریف کردیم، هدف ما این بود که بازی‌های جذاب و همراه با گیم‌پلی خوب ارائه دهیم که در عین حال، قدرت انتقال یک پیام مهم و تفکر در مورد آن را داشته باشد. ما در هر دو زمینه به خوبی عمل کردیم و توانستیم و از سوی بازی‌بازان و صنعت بازی‌های ویدئویی با جوایز و نامزدی‌های مختلف مورد استقبال قرار گرفتیم. در گام بعدی، ما نه تنها می‌خواهیم کیفیت را بالا ببریم، بلکه در عین حال قصد داریم نشان دهیم که این عنوان چیزی بیشتر از یک بازی است.

بازی Frostpunk آخرین ساخته‌ی استودیوی ۱۱ بیت است که در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید