گیفت کارت
گیفت کارت

مدت زمان بازی Persona 5 Royal مشخص شد

۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

همان‌طور که مستحضر هستید، بازی Persona 5 دارای محتوایی غنی بوده و به اتمام رساندن آن حدودا ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت به طول می‌انجامد؛ که در نوع خود بسیار طولانی محسوب می‌شود. با این تفاسیر، طرفداران انتظار بالایی از Persona 5 Royal دارند و به شدت خواهان مطلع شدن از مدت زمان آن هستند. اکنون استودیوی آتلوس (Atlus)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، اطلاعاتی را درباره‌ی موضوع یاد شده منتشر کرده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

بر اساس توضیحات استودیوی آتلوس، بازی Persona 5 Royal علی‌رغم دارا بودن پیشرفت و مکانیزم‌های جدیدی در گیم‌پلی، مدت زمانی برابر با Persona 5 را دارا خواهد بود. همچنین در این بازی، پیروزی در نبردها کوتاه‌تر شده است و این در حالی بوده که کاخ‌ها بهینه‌تر شده‌اند. همچنین بازی Persona 5 دارای زمان بارگذاری نسبتا بالایی بوده و هنوز مشخص نیست که این مشکل در Persona 5 Royal رفع شده است و یا خیر.

به نظر می‌رسد که جنبه‌های مختلفی از نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Persona ساده‌تر شده است و به جای آن، محتوای غنی‌تری را شامل خواهد شد.

بازی Persona 5 Royal قرار است در تاریخ پنج‌شنبه ۹ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی)، تنها در کشور ژاپن برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. همچنین این بازی در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی، در اروپا و غرب عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید