به‌زودی ماموریت‌های بیشتری به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهند شد

۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

پس از مدت‌ها انتظار بازی منحصر به فرد و جذاب Call of Duty: Modern Warfare در دسترس قرار گرفت و علاقه‌مندان به عناوین شوتر را برای باری دیگر به سمت این سری بازی کشاند. در همین راستا، استودیوی سازنده نیز بیکار نمانده به تازگی از اضافه شدن مراحل و ماموریت‌های بیشتر به بازی Call of Duty: Modern Warfare خبر داده و توجه بسیاری از علاقه‌مندان را به سوی خود جلب کرده است.

جدیدترین نسخه‌ی سری Call of Duty یعنی Call of Duty: Modern Warfare چند روزی است که در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته و بسیاری را به خود مشغول کرده است.

این بازی با ایجاد فضایی منحصر به فرد و محیطی جذاب، مبارزات هیجان‌انگیز و استثنایی را در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به عناوین تیراندازی اول شخص قرار می‌دهد. بی‌شک بازی‌های تیراندازی هواداران زیادی دارند که در این میان، عنوان Call of Duty بسیار می‌درخشد و تیم‌های سازنده نیز با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، سعی در جذاب‌تر کردن این سری بازی دارند.

در همین راستا نیز استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به تازگی طی پیام‌هایی اعلام کرده است که به زودی مراحل و ماموریت‌های بیشتری به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهد شد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این مراحل به شما این امکان را می‌دهند تا تجربه‌ی بهتری با سلاح‌های بازی داشته و تیراندازی و مهارت خود را ارتقا دهید. همچنین سیستم امتیازدهی این مراحل به صورت ستاره طراحی شده‌اند که در صورت انجام درست و دقیق مراحل و ماموریت‌های مذکور، سه ستاره دریافت خواهید کرد. شما قادر خواهید بود تا این ماموریت‌ها را بدون محدودیت تکرار کنید و مهارت تیراندازی خود را بالا ببرید. پیش از این، شاهد یک مرحله تحت عنوان Safeguard بودیم که شما را با تعداد زیادی از دشمنان رو به رو می‌کرد و از سیستم امتیازدهی و رتبه بندی خبری نبود. بازی‌بازان و کاربران نیز نسبت به کمبود مراحل شکایت‌هایی داشتند و به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده قصد حل این مشکل را دارد.

مدیر ارشد بخش ارتباطات استودیوی اینفینیتی وارد، اشتون ویلیامز (Ashton Williams) در این‌باره می‌گوید:

ما در همین راستا که جلو می‌رویم مراحل و ماموریت‌های بیشتری را به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهیم کرد. شما ماموریت‌های اضافه‌ای که به صورت آنلاین در دسترس قرار خواهند گرفت را می‌بینید.

لازم به ذکر است در حال حاضر مشخص نیست که در چه بازه‌ای این مراحل در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار خواهند گرفت. اگر حالت Spec Ops را در Call of Duty: Modern Warfare 2 بازی کرده باشید، این مراحل احتمالا برای شما آشنا خواهند بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقدها و نمرات منتقدین را در ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare مشاهده و بررسی کنید. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا دنبال کنید. در نهایت اگر جزو طرفداران پر و پا قرص این بازی شوتر منحصر به فرد هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «این یعنی جنگ مدرن، یعنی ندای وظیفه حقیقی| نقد و بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare» به قلم مهدی رضایی را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید