از آیتم‌های Exotic قابل‌خریداری این هفته‌ی بازی Destiny 2 رونمایی شد

۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

Xur یکی از فروشنده‌های دنیای بازی Destiny 2 است که هر هفته آیتم‌های Exotic متفاوتی را در دسترس بازی‌بازها قرار می‌دهد. آیتم‌هایی که بهترین سلاح‌ها و زره‌های بازی هستند. حالا با فرا رسیدن دوشنبه‌ای دیگر، Xur بار دیگری در دنیای Destiny 2 ظاهر شده است و ۴ آیتم Exotic را به فروش گذاشته است. در ادامه برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

زره‌های Exotic این هفته‌ی Xur شامل Liar’s Handshake (دست‌کشی مخصوص کلاس Hunter)، Synthoceps (دست‌کشی مخصوص کلاس Titan) و Geomag Stabilizers (چکمه‌ای مخصوص کلاس Warlock) است که شما می‌توانید هر کدام از این آیتم‌ها را با ۲۳ Legendary Shard خریداری کنید. دست‌کش Liar’s Handshake به بازی‌باز قدرت یک ضدحمله‌ی بسیار قدرت‌مند را می‌دهد که همچنین موجب افزایش جان بازی‌باز شده، چکمه‌ی Geomag Stabilizers آیتم Exotic محبوب اکثر بازی‌بازهای زیرکلاس Chaos Reach بوده و دست‌کش Synthoceps به خاطر قابلیت افزایش فاصله و شدت آسیب ضربه‌های مشت شخصیت شما در بخش Crucible (بخش بازیکن در مقابل بازیکن Destiny 2) مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین Xur در این هفته سلاح SUROS Regime را با قیمت ۲۹ Legendary Shard به فروش می‌رساند. این اسلحه یک سلاح اتوماتیک بسیار مفید با دو حالت شلیک است.

بازی Destiny 2: New Light و بسته‌الحاقی مورد انتظار این بازی یعنی ShadowKeep در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید