گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدید، معرفی بازی Overwatch 2 در BlizzCon امسال را تایید کردند

۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

پیش از این شایعه‌های مختلفی مبنی بر ساخت و انتشار نسخه‌ی دوم بازی تیراندازی و چندنفره‌ی Overwatch منتشر شده بود. با توجه به اطلاعاتی که امروز توسط وب‌سایت ESPN منتشر شده است، به نظر می‌رسد تمامی این شایعه‌ها کاملا صحت داشته‌اند.

براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت بلیزارد (Blizzard) قصد دارد نسخه‌ی جدید بازی Overwatch را هفته‌ی آینده و در جریان مراسم BlizzCon معرفی کند. نسخه‌ی جدید شامل المان‌های PVE، نیو گیم پلاس، المان‌های داستانی و بسیاری موارد دیگر می‌شود. وب‌سایت ESPN اطلاعات مربوط به معرفی نسخه‌ی دوم را از طریق بررسی برخی از فایل‌های مربوط به مراسم و منابع داخلی کسب کرده است.

اوایل ماه ژوئن امسال بود که وب‌سایت کوتاکو گزارش داد که شرکت بلیزارد در حال توسعه‌ی یک بازی PVE براساس دنیای Overwatch است. اطلاعاتی که وب‌سایت ESPN امروز با مطالعه‌ی فایل‌های به دست آمده، منتشر کرده است نشان می‌دهد که تمامی این شایعه‌ها صحت داشته‌اند و این بازی در جریان مراسم BlizzCon رسما معرفی خواهد شد.

لوگوی استفاده شده در این فایل‌ها همان لوگوی نسخه‌ی نخست است که یک نوار نارنجی رنگ و عدد ۲ به آن اضافه شده است. با توجه به تمرکز نسخه‌ی دوم برروی المان‌های PVE، مواردی مانند آیتم‌ و Talent Tree به بازی اضافه خواهند شد. اطلاعات منتشر شده از بازی Overwatch 2 نشان می‌دهد که برخلاف نسخه‌ی نخست که شامل حالت ۶ در مقابل ۶ رقابتی می‌شد، فایل‌های به دست آمده نشان می‌دهند که یکی از ماموریت‌های داستانی نسخه‌ی دوم در شهر ریو (Rio) در کشور برزیل جریان داشته و در حالت کوآپ ۴ نفره اجرا می‌شود. به گفته‌ی وب‌سایت ESPN، شرکت بلیزارد تا به این لحظه از پاسخ دادن به سوالات آن‌ها درباره‌ی اطلاعات منتشر شده خودداری کرده است.

اگرچه تمرکز اصلی بازی Overwatch 2 برروی المان‌های داستانی و PVE خواهد بود ولی به نظر می‌رسد این بازی شامل حالت‌های رقابتی نسخه‌ی اول مانند Push، Assault، Control، Escort و Hybrid نیز می‌شود که در روز معرفی بازی رونمایی خواهند شد. براساس فایل‌های به دست آمده، نقشه‌ی حالت Push براساس شهر تورنتو (Torrento) طراحی شده است.

از زمان عرضه‌ی بازی Overwatch، بسیاری از بازی‌بازان نسبت به تکراری و خسته کننده بودن برخی از حالت‌های رقابتی و برخی دیگر از مشکلات این عنوان اعتراض کرده بودند. اگرچه شرکت بلیزارد تلاش زیادی برای رفع مشکلات بازی و اضافه کردن حالت‌های جدید کرده است ولی به نظر می‌رسد دیگر زمان معرفی نسخه‌ی جدید فرا رسیده باشد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد باید تنها چند روز دیگر را برای معرفی رسمی بازی Overwatch 2 منتظر بمانیم. مراسم BlizzCon امسال در روز جمعه ۱۰ آبان ماه (۱ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) آغاز خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید