Panzer Dragoon: Remake در پاییز امسال به رایانه‌های شخصی خواهد آمد

۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

در پی اطلاعاتی که پیش از این از بازی Panzer Dragoon: Remake منتشر شده بود، امروز نیز مشخص شد که این بازی در پاییز سال ۲۰۱۹ میلادی قرار است که به صورت رسمی برای رایانه‌های شخصی عرضه شود.

متاسفانه اطلاعات زیادی از بازی Panzer Dragoon: Remake که قرار است برای رایانه‌های شخصی عرضه شود، در دسترس نیست. از معدود اطلاعات منتشر شده در رابطه با این بازی می‌توان به عرضه‌ی این عنوان برروی فروشگاه استیم اشاره کرد. نسخه‌ی اصلی این بازی در سال ۱۹۹۵ برای کنسول شرکت سگا منتشر شد و توانست چه از طرف منتقدین و چه از نظر بازی‌بازان، امتیازات و نظرات مثبتی را دریافت کند.

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی که قرار است Panzer Dragoon: Remake نام داشته باشد، جلوه‌های بصری کاملا تازه‌ای خواهد داشت. سازندگان استانداردهای گرافیکی Panzer Dragoon: Remake را با استانداردهای گرافیکی بازی‌های نسل هشتم هماهنگ کرده‌ و قول جلوه‌های بصری فوق‌العاده را به تمامی بازی‌بازان داده‌اند. از طرفی دیگر، بازی Panzer Dragoon: Remake قرار است تا موارد و خصوصیات جدیدی را نیز در بر داشته باشد تا بازی‌بازان جدید را به خود جذب کند، البته قابل ذکر است که اضافه شدن این موارد، باعث نمی‌شود که Panzer Dragoon: Remake به نسخه‌ی اصلی پایبند نبوده و از ریشه‌های خود دور شده باشد. از نظر داستانی نیز بازی Panzer Dragoon: Remake به نسخه‌ی اصلی خود پایبند خواهد بود.

در این عنوان، بازی‌بازان در ۷ مرحله‌ی مختلف نظیر خرابه‌ها، اقیانوس‌ها و شهرها به مبارزه می‌پردازند. همچنین قرار است که از تمامی جهات، حملات مختلفی به بازی‌باز شود و سازندگان قول داده‌اند که مبارزاتی چالش‌برانگیز و جذاب را ارائه دهند.

متاسفانه هنوز اطلاعات دیگری از بازی Panzer Dragoon: Remake منتشر نشده و تاریخ انتشار این عنوان نیز نامشخص مانده است. همچنین شایان ذکر است که این بازی همزمان با رایانه‌های شخصی، برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید