گیفت کارت
گیفت کارت

The Elder Scrolls: Blades برروی نینتندو سوییچ نیاز به اتصال دائمی به اینترنت خواهد داشت

۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده، بازی The Elder Scrolls: Blades برروی نینتندو سوییچ نیاز به اتصال دائمی به اینترنت خواهد داشت.

بسیاری از عناوین مختلف وجود دارند که دنیای آنان به قدری وسیع بوده که پتانسیل داستان‌های فراوان را دارد. یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین این دنیاها، دنیای سری Elder Scrolls است. بدون هیچ شکی، این سری یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های سبک نقش‌آفرینی بوده و با هر نسخه توانسته تا معیارهای این سبک را چندین پله ارتقا دهد. نسخه‌ی پنجم این سری در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و جالب است که بدانید تعداد زیادی از بازی‌بازان، هنوز مشغول به تجربه‌ی این بازی هستند و موارد تازه و جدیدی را در آن کشف می‌کنند. نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های هوشمند این سری، The Elder Scrolls: Blades نام داشت که امسال مطلع شدیم قرار است برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر شود؛ پس باید منتظر یک ماجراجویی جدید دیگر، این بار برروی نینتندو سوییچ باشیم.

در طی یک مصاحبه، تیم توسعه‌دهنده‌ی این بازی اعلام کرده است که برای تجربه‌ی بازی The Elder Scrolls: Blades برروی کنسول نینتندو سوییچ، نیاز به اتصال دائمی به اینترنت خواهیم داشت:

داشتن بخش آفلاین، موردی خواهد بود که بازی‌بازان در آینده به ما خواهند گفت و ما نیز حتما آن را در برنامه‌ی خود قرار خواهیم داد. در بخش آنلاین مانند بخش‌های PvP و چنین مواردی، ما می‌خواهیم تا از بروز هرگونه تقلب در بازی جلوگیری کنیم؛ در نتیجه‌ی این امر به ذهن ما خطور کرد که بازی را فعلا به صورت تماما آنلاین ارائه کنیم. در آینده اگر بتوانیم راه حل مناسب‌تری را برای جلوگیری از تقلب بازی‌بازان پیدا کنیم، قطعا بخش آفلاین نیز به بازی اضافه خواهد شد.

باید منتظر بود و مشاهده کرد که آیا استودیوی با استعداد توسعه‌دهنده‌ی بازی The Elder Scrolls: Blades می‌تواند راه حلی برای جلوگیری از تقلب‌های بی‌شمار حاضر در بخش‌های آنلاین پیدا کند یا خیر. در غیر این صورت، به نظر می‌رسد که تجربه‌ی بازی The Elder Scrolls: Blades به صورت آفلاین، ممکن نخواهد بود.

شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ را در این نشانی مشاهده کنید. بازی The Elder Scrolls: Blades پاییز امسال راهی کنسول نینتندو سوییچ می‌شود

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید