تریلر جدیدی از بازی Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 منتشر شد

۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

شرکت سگا (SEGA) به تازگی جدیدترین تریلر بازی انحصاری Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 را منتشر کرده است که مینی گیم‌های چندنفره و قابل دسترس آن را به خوبی به نمایش می‌گذارد.

همان‌طور که می‌دانید، تاخیر در پرواز هواپیما یکی از بدترین اتفاقاتی است که می‌تواند برای افراد رخ دهد. اما اگر تک تک اشخاص حاضر در فرودگاه به یک نینتندو سوییچ و چند جفت جوی-کان دسترسی داشته باشند چطور؟

این تریلر به خوبی نشان می‌دهد که ویژگی‌های منحصر به فرد نینتندو سوییچ چگونه می‌توانند هر زمان خالی را به یک فرصت برای بازی کردن تبدیل کنند. قطعاً اگر شما هم بتوانید ۲۱ ورزش مختلف را به صورت چندنفره یا تک‌نفره در بازی Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 تجربه کنید، قطعاً نگران پرواز خود نخواهید بود. البته کنترل‌های حرکتی کنسول نینتندو در فعالیت‌هایی نظیر بوکس، تیراندازی با کمان و پرش از روی مانع نیز قابل استفاده هستند.

اگر صاحب یک نینتندو سوییچ هستید و این ویدئو توجه شما را جلب کرده است، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه دیجیتالی نینتندو و دانلود نسخه‌ی دموی جدیدترین عنوان سگا، بخش‌هایی از آن را به صورت رایگان تجربه کنید.

بازی Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 در تاریخ سه شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید