به‌روزرسانی جدید فروشگاه استیم به کاربران اجازه‌ی تغییر نقد و بررسی‌های خود از بازی‌ها را می‌دهد

۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

به نظر می‌رسد که آخرین نسخه‌ی آزمایشی فروشگاه استیم (Steam) به کاربران این اجازه را می‌دهد که پس از صرف ساعت‌های بیشتری در یک بازی نقد و بررسی اولیه خود از آن عنوان را باز‌بینی کنند. در ادامه برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این قابلیت جدید که بخشی از به‌روزرسانی بزرگ کتاب‌خانه (Library) استیم است، برای اولین بار توسط کاربری به نام PunnyCasual در پست ردیت (Reddit) بازی Destiny 2 گذارش شد. وی در فروشگاه استیم خود با این پیغام مواجه شده بود که: «شما ۹۳ ساعت دیگر را صرف تجربه‌ی این بازی کرده‌اید، آیا می‌خواهید نقد و بررسی خود را بازنویسی کنید؟»

کاربر PunnyCasual به طور کلی ۹۷ ساعت را صرف تجربه‌ی بازی Destiny 2 کرده است، به این معنا که او نقد و بررسی خود از این بازی را تنها پس از تجربه‌ی ۴ ساعت از Destiny 2 در استیم ثبت کرده‌است. در حال حاضر دلیل دقیق نمایش داده‌شدن این پیغام مشخص نشده است ولی ما می‌دانیم که این قابلیت تنها مختص به بازی Destiny 2 نیست. کاربر دیگری در ردیت ادعا کرده است که او پس از تجربه‌ی ۶۳ ساعت از بازی Hitman 2 با این پیغام مواجه شده است. به نظر می‌رسد که این پیغام پس از ثبت یک نقد و بررسی از یک بازی و صرف زمان مشخص بیشتری برای تجربه‌ی آن به بازی‌بازها نمایش داده می‌شود.

به نظر می‌رسد که این قابلیت جدید بخشی از به‌روزرسانی جدید و بزرگ استیم برای ایجاد تغییرات قابل‌توجهی در لیست‌بازی‌های کاربران است. این به‌روزرسانی در حال حاضر در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد و همه‌ی کاربران استیم می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید