گیفت کارت
گیفت کارت

اولین بهینه‌ساز بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار بازی منحصر به فرد و جذاب Call of Duty: Modern Warfare در دسترس قرار گرفت و علاقه‌مندان به عناوین شوتر را برای باری دیگر به سمت این سری بازی کشاند. در همین راستا، استودیوی سازنده نیز اولین بهینه‌ساز این بازی را منتشر کرده و ایرادات و مشکلات بسیاری که در نسخه‌ی بتا وجود داشتند را برطرف کرده است.

به جرات می‌توان گفت یکی از بهترین مجموعه‌ها در سبک بازی شوتر، سری بازی Call of Duty شناخته می‌شود که همچنان شاهد نسخه‌های جدید و جذاب از این بازی هستیم. جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Call of Duty: Modern Warfare امروز در دسترس کاربران و هواداران قرار گرفت و موفق شد تا نمرات و نقدهای خوبی را به دست آورد. این بازی با ایجاد فضایی منحصر به فرد و محیطی جذاب، مبارزات هیجان‌انگیز و استثنایی را در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به عناوین تیراندازی اول شخص قرار می‌دهد. بی‌شک بازی‌های تیراندازی هواداران زیادی دارند که در این میان، عنوان Call of Duty بسیار می‌درخشد و تیم‌های سازنده نیز با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، سعی در جذاب‌تر کردن این سری بازی دارند.

در همین راستا نیز استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) اولین بهینه‌ساز بازی Call of Duty: Modern Warfare را منتشر کرده و برخی از ایرادات بازی که در نسخه‌ی آزمایشی گزارش شده بودند را برطرف کرده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این بهینه‌ساز مشکلات ظاهر شدن بعد از مرگ را برطرف کرده و کیفیت این بخش را افزایش داده است. ظاهر شدن در وسایل نقلیه نیز در حالت Ground War ممکن شده که بسیاری از بازی‌بازان خواهان آن بودند.

به‌طور کلی پایدارسازی‌هایی در بخش‌های مختلف از جمله سلاح‌های بازی اعمال شده‌اند که تجربه‌ی بهتری را در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهند. بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقدها و نمرات منتقدین را در ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare مشاهده و بررسی کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید