بازی Panzer Dragoon: Remake برروی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

این روزها اخبار زیادی از بازی Panzer Dragoon: Remake توسط سازندگان آن در دسترس قرار می‌گیرد. امروز هم مطلع شدیم که این بازی قرار است برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این مورد باشید.

Panzer Dragoon: Remake از سری بازی‌هایی جذاب به سبک ماجراجویی است که در گذشته شاهد انتشار آن برروی کنسول‌های قدیمی بودیم. به دلیل استقبال خوب بازی‌بازان و تجدید خاطرات، تیم سازنده قصد عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی را دارند. پیش از این اعلام شد که نسخه‌ی مذکور به‌زودی برروی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. دو استودیوی مگاپیکسل (MegaPixel) و فوراور اینترتینمنت (Forever Entertainment) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده دارند.

حال به تازگی مطلع شدیم که بازی Panzer Dragoon: Remake همزمان با انتشار برای کنسول نینتندو سوییچ، برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. پیش از این هم شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی این بازی برروی رایانه‌های شخصی به گوش می‌رسید. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید