گوگل به طور رسمی در حال ساخت اولین بازی فرست‌پارتی برای استیدیا است

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

گوگل ماه آینده استیدیا (Stadia) را عرضه می‌کند، ولی هیچ عنوان فرست‌پارتی برای روز عرضه ندارد. با این حال گوگل در حال برنامه‌ریزی برای توسعه‌ی بازی مختص خود است تا به پیشبرد این پلتفرم کمک کند. امروز این هدف گوگل با اعلام برنامه‌های خود برای افتتاح اولین استودیوی خود، بیشتر رنگ واقعیت به خود گرفت.

مدیر ارشد و رئیس استیدیا گیمز اند اینتتیمنت (Stadia Games & Entertainment)، خانم جید ریموند (Jade Raymond)، امروز اعلام کرد که اولین استودیوی فرست‌پارتی گوگل به زودی در زادگاهش یعنی مونترال (Montreal) افتتاح خواهد شد. ریموند در پست وبلاگ خود با اعلام این خبر گفت:

استیدیا گیمز اند اینتتیمنت محتوای منحصر به فرد و بکری در مجموعه‌ی متنوع بازی‌ها و در همه‌ی ژانر‌های مورد علاقه شما تولید خواهد کرد. استیدیا برای تمام روش‌هایی که با آن به بازی می‌پردازند، طراحی شده است و مونترال جایی است که ما قصد داریم ساخت آن‌ها را آغاز کنیم.

اعلام تاریخی که عناوین فرست پارتی استیدیا شروع به عرضه شوند، سخت است. از گفته‌های ریموند هم به نظر می‌رسد که استودیوی استیدیا گیمز اند اینتتیمنت هم کار زیادی تا رونق گرفتن دارد. به خاطر این ممکن است که مدتی طول بکشد تا محصول قابل عرضه‌ای برای بازار داشته باشد.

در استیدیا “به اندازه‌ی کافی خوب بودن” اعتقاد ما نیست. ما به بیش از این‌ها باور داریم (مانند): جاه طلب‌تر، فراگیر‌تر، در دسترس‌تر، همه‌جانبه‌تر، گیرا‌تر. ما این ذهنیت را به بازی‌ها و سرگرمی‌های استیدیا به ارمغان می‌آوریم و اکنون با اولین استودیوی خود به دنبال بهترین توسعه‌دهندگان دنیا هستیم تا به ما بپیوندند.

گوگل استیدیا قرار است در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۸ (۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) پا به عرصه بگذارد. با ما همراه باشید با آخرین اخبار دنیای بازی و گوگل استیدیا.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید