بازی مستقل Artificial Extinction معرفی شد

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

استودیوی مستقل ۱۰۰ Hr Games با انتشار یک تریلر از جدیدترین ساخته‌ی خود با عنوان Artificial Extinction رونمایی کرده است.

بازی Artificial Extinction، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی مستقل ۱۰۰ Hr Games، در سبک Tower Defense و با زاویه‌ی دوربین اول‌شخص طراحی شده است. براساس داستان این بازی، از زمان انقلاب هوش مصنوعی بر علیه نسل بشر، انسان‌ها در آستانه‌ی انقراض قرار گرفته‌اند. پس از آغاز جنگ بین انسان و هوش مصنوعی، شما یک سفر پنج ساله را آغاز کرده‌اید تا بتوانید یک مکان امن برای خود و دیگران پیدا کنید. در طول این سفر، به شما خبر می‌دهند که خانواده‌ی شما ۹ روز دیگر وارد سیاره خواهند شد. به عبارتی، شما ۹ روز فرصت دارید تا یک مکان امن را برروی سیاره پیدا کرده و مواد مورد نیاز را جمع‌آوری کنید.

در طول هر مرحله، شما وسیله‌ای را برروی سطح سیاره قرار می‌دهید که وظیفه‌ی آن جمع‌آوری سوخت و مواد اولیه است. در مدت زمان جمع‌آوری سوخت، هوش مصنوعی با استفاده از رباط‌های زمینی و هوایی خود به شما حمله خواهد کرد. شما باید با قرار دادن سلاح‌های دفاعی هوشمند و استفاده‌ی مناسب از محیط و استراتژی‌‎های نظامی، از دستگاه جمع‌آوری سوخت خود مراقبت کنید.

بازی Artificial Extinction در سال ۲۰۲۰ میلادی از طریق فروشگاه استیم در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید