دو بازی Layers Of Fear و Q.U.B.E. 2 برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفتند

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که دو بازی جذاب Layers Of Fear و Q.U.B.E. 2 به صورت رایگان و در مدت محدود برروی این فروشگاه در دسترس قرار گرفته‌اند. عناوین رایگان هفته‌ی آینده نیز مشخص شده‌اند که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، هر هفته یک یا دو بازی به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شود تا بازی‌بازانی که تاکنون موفق به تجربه‌ی این عناوین نشده‌اند، از آن‌ها استفاده کنند. در هفته‌های اخیر هم عناوین برتر و پرطرفداری برروی این فروشگاه عرضه شد که رضایت بازی‌بازان را هم به همراه داشت.

دو بازی Layers Of Fear و Q.U.B.E. 2 از امروز تا تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۸ (۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی این فروشگاه در دسترس قرار دارند. Layers Of Fear از سری عناوین پرطرفدار به سبک ترسناک و ماجراجویی است استودیوی بلابر تیم (Bloober Team) وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشته است. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید. اگر از دوست‌داران بازی‌های پازلی و فکری هستید، Q.U.B.E. 2 شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. شما در این بازی باید کنترل یک باستان‌ شناس را به عهده گرفته و برای یافتن خانه‌ی خود به حل معماهای مختلف بپردازید.

رویداد هالووین تقریبا از هفته‌ی آینده آغاز می‌شود و برهمین اساس، اپیک گیمز برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر دارد. از ابتدای ماه نوامبر قرار است دو بازی Costume Quest و SOMA در این فروشگاه منتشر شوند. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این خصوص، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید