گزارش: تاخیر بازی The Last of Us: Part 2، برروی انتشار Ghost of Tsushima تاثیر گذاشته است

۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

ظاهراً امروز روز خوبی برای طرفداران شرکت سونی نیست. پس از انتشار خبر تاخیر بازی The Last of Us: Part 2 که توسط شرکت سونی نیز تائید شد، حالا آقای جیسون شرایر (Jason Schreier) که یکی از منابع داخلی معتبر صنعت بازی‌های ویدئوی محسوب می‌شود، اعلام کرده است که بازی Ghost of Tsushima نیز دیر‌تر از زمان مشخص شده عرضه خواهد شد.

طبق گزارش جدید وب‌سایت کوتاکو، علاوه بر ساخته‌ی مورد انتظار ناتی داگ یعنی The Last of Us: Part 2، بازی Ghost of Tsushima نیز تاخیر خورده است. البته همان‌طور که می‌دانید، تاریخ و یا حتی بازه‌ی زمانی عرضه نیز برای بازی ساکر پانچ (Sucker Punch) مشخص نشده بود؛ پس نمی‌توان دقیقاً آن را تاخیر نامید. اما نکته‌ی جالب این است که به گفته‌ی آقای شرایر، سونی قصد داشت Ghost of Tsushima را در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر کند. این موضوع تاحدود زیادی غافلگیر کننده است؛ چراکه ما تاکنون بخش‌های زیادی از این عنوان را مشاهده نکرده‌ایم.

با این‌که طرفداران پلی‌استیشن معتقد هستند که بازی Ghost of Tsushima یکی از عناوین هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود، اما شرکت سونی تایید کرده است که ساخته‌ی ساکر پانچ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. حال با توجه به خبر اخیر، به نظر می‌رسد که حداقل شاهد یک عنوان بین نسلی خواهیم بود. به هر حال، ممکن است که حداقل تا سال آینده شاهد عرضه‌ی این بازی نباشیم.

بازی Ghost of Tsushima در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید