اولین تریلر از گیم‌پلی Command & Conquer Remastered منتشر شد

۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تاکید کرده است که طراحی هنری بازی Command & Conquer Remastered به ریشه‌‌های خود پایبند خواهد ماند. این شرکت همچنین اولین تریلر از گیم‌پلی این بازی را منتشر کرده است.

در کنار انتشار این تریلر از گیم‌پلی Command & Conquer Remastered، آقای جیم وسلا (Jim Vesella)، تهیه کننده‌ی بازی، اطلاعات جدیدی از سبک هنری و تفاوت آن با نسخه‌ی اصلی را منتشر کرده است. یکی از مهم‌ترین نکاتی که آقای وسلا در این مطلب به آن اشاره کرده است به حفظ اصالت سبک هنری بازی مربوط می‌شود. به گفته‌ی آقای وسلا، بازی مورد انتظار Command & Conquer Remastered همان سبک هنری دو بعدی نسخه‌ی اصلی را به صورت کامل حفظ کرده است.

ما آماده هستیم تا به شما بگویم که نسخه‌ی بهبود یافته براساس همان سبک هنری دو بعدی نسخه‌ی کلاسیک طراحی شده است که به ما اجازه می‌دهد تا حد امکان به نسخه‌ی اصلی وفادار بمانیم.

همان‌طور که به خاطر دارید، هدف اصلی ما این است که کیفیت نسخه‌ی کلاسیک را افزایش دهیم (نه این که بازی را به صورت کامل بازسازی کنیم). این یعنی در تمام طول مسیر، راهنما و هدف اصلی ما این بوده است که به همان احساس نسخه‌ی اصلی وفادار بمانیم و ما دائما در تلاش هستیم تا راه‌های مختلفی را برای رسیدن به این هدف پیدا کنیم. دستیابی به کدهای اصلی عناوین Command & Conquer Tiberian Dawn و Command & Conquer Red Alert به ما این امکان را داد تا هسته‌ی اصلی گیم‌پلی، احساس و ظاهر ویژه‌ی نسخه‌های کلاسیک را به درستی شبیه‌سازی کنیم. ما باور داریم که سبک هنری دو بعدی بهترین راه برای کنار هم قرار دادن تمامی این المان‌ها بود تا در نهایت بتوانیم به همان اصالتی که به دنبال آن بودیم، دست پیدا کنیم.

علاوه بر این موارد، آقای وسلا توضیح داده‌اند که حفظ سبک دو بعدی نسخه کلاسیک به استودیوی همکار آن‌ها یعنی پتروگلیف (Petroglyph) این امکان را داده است تا بتوانند از آشنایی خود با کدهای نسخه‌ی اصلی بازی برای ایجاد قابلیت تغییر وضعیت گرافیکی بین حالت بهبود یافته و نسخه‌ی کلاسیک، در بخش داستانی بازی استفاده کنند. به عبارتی، شما می‌توانید در زمان تجربه‌ی کمپین و تنها با انتخاب یک گزینه‌ی ساده در بخش تنظیمات، حالت گرافیکی بازی را از وضعیت نسخه‌ی اصلی (فایل‌هایی با ابعاد ۳۲۰ در ۲۰۰) به حالت نسخه‌ی بهبود یافته (فایل‌هایی با ابعاد ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰) و یا برعکس تغییر دهید.

در کنار انتشار اطلاعات و تریلر جدید از گیم‌پلی، تیم سازنده دو تصویر را نیز با هدف مقایسه‌ی کیفیت بصری نسخه‌ی کلاسیک و نسخه‌ی بازسازی شده در اختیار ما قرار داده است. این دو تصویر در ادامه قرار گرفته‌اند. با این حال، اگر دوست دارید تغییرات اعمال شده در کیفیت بازی را با جزییات بیشتری مشاهده کنید، می‌توانید به این‌جا مراجعه کنید.

اگرچه بیش از یک سال از معرفی رسمی بازی Command & Conquer Remastered می‌گذرد ولی هنوز تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نشده است. شما می‌توانید اولین تریلر منتشر شده از گیم‌پلی این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید