گیفت کارت
گیفت کارت

از رویداد مخصوص هالووین بازی Rainbow Six Siege با نام Doktor’s Curse رونمایی شد

۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

امروز استودیوی یوبی‌سافت (Ubisoft) از رویداد مخصوص هالووین بازی Rainbow Six Siege با نام Doktor’s Curse رونمایی کرد. در این رویداد ما شاهد پوسته‌های جدیدی برای چند عدد از ماموران بازی، یک پوسته جدید برای یکی از نقشه‌های بازی و یک حالت بازی جدید هستیم. در ادامه برای جزئیات بیشتر و مشاهده تریلر معرفی این رویداد با گیمفا همراه باشید.

در رویداد Doktor’s Curse بازی Rainbow Six Siege ما شاهد تغییرات جذابی در ظاهر نقشه‌ی Theme Park هستیم که حالا تبدیل به مقر فرماندهی شخصیت Doc شده‌است. شخصیتی که در طی این رویداد عقل خود را از دست داده و با اجرای آزمایش‌هایی برروی Smoke، Kapkan، Frost، Lesion، Bandit و Ela نسخه‌های تسخیر شده‌ای از آن‌ها را به وجود آورده است که بازی‌بازها می‌توانند به هر یک از این پوسته‌های جدید خرید پک‌های Doktor’s Curse به قیمت ۳۰۰ R6 Credit دسترسی پیدا کنید.

تریلر معرفی پوسته‌های جدید این رویداد:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

همچنین قابل ذکر است که در این رویداد ما شاهد حالت بازی جدیدی با نام Doktor’s Curse هستیم. در این رویداد ۵ نفر از آزمایش‌های Doc با استفاده از تجهیزات معمولی خود و دسترسی به قابلیت مخصوصی با نام Nightstride که موجب افزایش سرعت و نامرئی شدن آن‌ها شده تبدیل به تیم مدافع می‌شوند. از طرفی تیم مهاجم به نسخه‌ی مخصوصی از پتک Hammer و Eyenox Modell III شخصیت Jackal یا حسگر Cardiac Sensor شخصیت Pulse مجهز می‌شوند. قابل ذکر است که هیچ کدام از مدافعان و مهاجمان به سلاح‌های سرد یا گرم دسترسی ندارند.

محتوای اصلی این حالت بازی به عبارتی همانند بازی قایم موشک است که اگر تیم مدافع‌ها در طول یک دست زنده بمانند یا موفق به کشتن تمامی اعضای تیم مهاجم‌ها شوند، هیولاها برنده‌ی آن دست هستند. حالا اگر مهاجم‌ها قبل از اتمام زمان دست موفق به کشتن تمامی مدافع‌ها شوند، تیم شکارچی‌ها پیروز می‌شوند.

تریلر معرفی این رویداد:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

رویداد Doktor’s Curse بازی Rainbow Six Siege از امروز برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ آغاز شده و تا تاریخ ۱۵ آبان (۶ نوامبر ۲۰۱۹) به پایان خواهد رسید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید