اطلاعات بسیاری از بازی Death Stranding در حال فاش شدن است

۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

تنها ۲ هفته تا انتشار بازی مورد انتظار Death Stranding فاصله داریم و همان‌طور که مطلع هستید، کاربران یوتوب، منتقدین و وب‌سایت‌های رسمی کدهای آن را دریافت کرده‌اند و مشغول تجربه‌ی آن هستند. همچنین محدودیت زمانی انتشار نقدها و اطلاعات جدید این بازی در تاریخ جمعه، ۱۰ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برداشته خواهد شد و تریلر زمان عرضه‌ی این بازی نیز در حول و حوش آن زمان منتشر خواهد شد. اکنون به نظر می‌رسد اشخاصی منتظر تاریخ یاد شده نمانده‌اند و اطلاعات بسیاری را از این بازی فاش کرده‌اند.

این اطلاعات در سایت Reddit به شدت پخش شده‌اند و تصویری نیز به تازگی منتشر شده است که به قفل شدن این بازی، به دلیل جلوگیری از لو رفتن بخش‌های بازی اشاره دارد. معمولا این قفل به معنی مشکلات مجوز و پلی‌استیشن پلاس پدیدار می‌شود و به بازی‌بازان اشاره می‌کند که اشتراک خود را تمدید کنند. اما این بار بازی‌بازان آن را طور دیگری پنداشته‌اند و عقیده دارند که این موضوع به دلیل جلوگیری از فاش شدن اطلاعات رخ داده است.

شما می‌توانید تصویر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

لازم به اشاره است که این تصویر به سرعت از فضای مجازی پاک شد.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. همچنین هایلایت جدید این بازی به نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید، می‌پردازد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید