شخصیت اصلی بازی Avengers مشخص شد

۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

همان‌طور که مطلع هستید، مدتی است که از ششمین ابرقهرمان قابل بازی Avengers یعنی کامالا کان (Kamala Khan)، رونمایی شده و در کنار آن، نمایش‌هایی از گیم‌پلی وی نیز به کاربران نشان داده شد. این شخصیت که یکی از کاراکترهای اصلی بازی Avengers شناخته می‌شود، به تازگی استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics) او را به عنوان شخصیت اصلی کل بازی معرفی کرده است.

یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های استودیوی کریستال داینمیکس در سال آینده منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان به کامیک‌های مارول، تا به الان مجذوب آن شده‌اند. رونمایی از بازی Avengers یکی از بزرگ‌ترین رونمایی‌های شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس در E3 امسال بود و این رونمایی، برای هواداران این بازی بسیار جذاب واقع شد. تا به الان مشخص شده که این بازی شخصیت‌ها و کاراکترهای شناخته شده‌ای از دنیای مارول را در خود جای داده که هر یک از آن‌ها طرفداران خاص خود را دارند. در همین راستا، به تازگی استودیوی سازنده از شخصیت اصلی این بازی رونمایی کرده و تعجب همگان را برانگیخته است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، شخصیت کامالا کان به عنوان کاراکتر اصلی در دنیای مارول بازی Avengers نقش‌آفرینی خواهد کرد. تولیدکننده ارشد این بازی، رز هانت (Rose Hunt) توضیح می‌دهد که استودیوی کریستال داینامیکس شخصیت کامالا کان را به این دلیل به عنوان کاراکتر اصلی انتخاب کرده است که او بسیار شبیه دیگر علاقه‌مندان به دنیای مارول شناخته می‌شود و اخلاق و شخصیت او به‌طور کلی با آن‌ها مرتبط است. این شخصیت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین طرفداران Avengers بر سر زبان‌ها است.

وقتی مارول شخصیت کامالا کان را به دنیای خود آورد، ما به شدت هیجان زده و خوشحال شدیم. چراکه او نیز مانند ما یکی از طرفداران پر و پا قرص قهرمانان مارول است. او مثل دیگر افراد جهان از طرفداران این افراد است و شخصیتی مرتبط و شبیه دارد.

از این مهم‌تر، از آنجا که شخصیت کامالا کان جدیدا به دنیای مارول پیوسته است، دست استودیوی سازنده را بیشتر باز می‌گذارد تا آزادی‌های مختلف و جذابی را به این شخصیت دهد. یکی از این راه‌ها، شروع ریشه و اصالت شخصیت کامالا کان به واسطه‌ی داستان بازی Avengers شناخته می‌شود. هانت در این‌باره می‌گوید:

و یکی دیگر از مزایای شخصیت کامالا کان این است که او پیشینه‌ای ۸۰ ساله مانند شخصیت‌های کاپیتان مارول یا دیگر ابرقهرمانان ندارد. این موضوع ما را قادر می‌سازد تا سرچشمه‌ی داستان او را بیان کنیم چراکه تازه داستان او شروع شده است. راه‌های زیادی برای روایت یک داستان جذاب و جالب برای کاراکتر کامالا کان وجود دارد.

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند. در هر صورت به نظر می‌رسد شاهد یک عنوان بی‌نظیر و منحصر به فرد در صنعت بازی‌سازی باشیم. علاقه‌مندان می‌توانند مقاله‌ی مرتبط با این بازی، تحت عنوان «قهرمانان گمنام | ۵ قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم» را از نشانی قرار گرفته مطالعه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید