نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد

۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

سازندگان بازی Panzer Dragoon: Remake که در گذشته از انتشار نسخه‌ی دیجیتالی این عنوان برروی نینتندو سوییچ خبر داده بودند، امروز اعلام کردند که نسخه‌ی فیزیکی آن نیز در آینده عرضه خواهد شد که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، در ادامه با ما همراه باشید.

Panzer Dragoon را می‌توان از عناوین پرطرفداری دانست که در گذشته‌های دور برروی کنسول‌های قدیمی در دسترس قرار گرفته بود. حال سازندگان به دلیل استقبال خوب بازی‌بازان قصد دارند تا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی را برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کنند. بدیهی است که بازی‌بازان در این نسخه با کیفیت و امکانات بیشتری نسبت به قبل مواجه خواهند شد. این بازی در مراسم E3 2019  معرفی و ویدئویی از آن هم منتشر شد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. قابل ذکر است که استودیوی فوراور اینترتینمنت (Forever Entertainment) وظیفه‌ی ساخت این نسخه را برعهده دارد.

طبق اخبار جدید سازندگان، مطلع شدیم که نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake نیز زمستان امسال در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین امکان انتشار این بازی برروی سایر کنسول‌ها هم وجود دارد و شایعاتی در این خصوص به گوش می‌رسد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد بازی مذکور، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید