گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Kingdom Hearts 3 بیش از ۵ میلیون نسخه به فروش رسانده است

۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

در حالی که کسی تصور نمی‌کرد بازی Kingdom Hearts 3 به موفقیت بزرگی دست پیدا کند، این عنوان به فروش فوق‌العاده‌ی ۵ میلیون نسخه رسیده است.

شاید کسی تصور نمی‌کرد که بازی Kingdom Hearts 3 عرضه شود. این بازی در طول زمان ساخت خود، با پستی‌ها و بلندی‌های بسیاری روبرو شد ولی نهایتا این عنوان منتشر شد و امروز طبق گزارش‌هایی که منتشر شده، مشاهده می‌کنیم که موفقیت خوبی نیز کسب کرده است. بسیاری بر این باور بودند که Kingdom Hearts 3 حتی در صورت عرضه نیز عنوانی خسته کننده و ناامیدکننده خواهد بود. اعلامیه‌ی امروز استودیوی سازنده، مهر تاییدی بر اشتباه بودن این حرف است. طبق صحبت‌های استودیوی سازنده‌ی بازی Kingdom Hearts 3، تا کنون بیش از ۵ میلیون نسخه از این عنوان در سرتاسر جهان برروی کنسول‌های نسل هشتم یعنی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن به فروش رسیده است.

این امر رکوردی بسیار بزرگ برای بازی Kingdom Hearts 3 است. در اصل، این بازی به سریع‌ترین فروش در تاریخ این سری دست پیدا کرده و از طرفی دیگر، از ۲ بازی قبلی نیز بیشتر به فروش رسانده است. باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم که قرار است بازی Kingdom Hearts 3 در آینده به چه عددی در حیطه‌ی فروش قناعت کند.

بازی Kingdom Hearts 3 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در نهایت اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، مطلب نقد و بررسی اختصاصی بازی تحت عنوان «جشن در سرزمین رویاها | نقد و بررسی Kingdom Hearts III» به قلم امیرمهدی نامجو را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید