شخصیت Broly از بازی Dragon Ball FighterZ معرفی شد

۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز شخصیت جدیدی از بازی Dragon Ball FighterZ به نام Broly را معرفی کرد. همچنین تصاویری از این شخصیت در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را تماشا کنید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Dragon Ball FighterZ آشنایی دارند و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. Dragon Ball FighterZ نیز نام یکی از نسخه‌های همین سری است که سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و استقبال عده‌ی زیادی را هم به همراه داشت. یکی از ویژگی‌های جالب این بازی، امکان انتخاب شخصیت‌های زیاد توسط بازی‌بازان است. بندای نامکو نیز هر چند وقت یک بار دست به انتشار بسته‌های الحاقی جدید می‌زند که از محتویات آن‌ها می‌توان به کاراکترهای قدرتمند اشاره کرد. قابل ذکر است که استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است.

استودیوی بندای نامکو پس از انتشار شخصیت‌هایی نظیر Jiren، Videl، Goku، Janemba و Gogeta، امروز اعلام کرد که مبارز دیگری به نام Broly نیز به بازی Dragon Ball FighterZ اضافه خواهد شد.  Broly در آینده‌ای نزدیک در قابل یک بسته‌الحاقی عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید تصاویر مربوط به این شخصیت را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید