تاریخ انتشار بازی Darksiders Genesis مشخص شد + تریلر

۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) و استودیوی ایرشیپ سیندیکیت (Airship Syndicate) رسما تاریخ انتشار بازی Darksiders Genesis را اعلام کردند.

بر این اساس، Darksiders Genesis قرار است در تاریخ ۱۴ آذرماه ۱۳۹۸ (۵ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه شود. همچنین این عنوان در تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ (۱۴ فوریه‌ ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ تاکنون مشخص نشده است.

بازی Darksiders Genesis در جریان رویداد E3 2019 معرفی گردید. وقایع این بازی پیش از نسخه‌ی اول این سری و پس از جنگ در Eden جریان دارد؛ جایی که Nephilim نابود شده و سواران آخرالزمان به همراه War مامور شده‌ تا لوسیفر را از پای درآورند. ظاهراً لوسیفر قصد دارد تا نظم را بر هم زده و  شیاطین را قدرتمند سازد. حال قهرمانان داستان باید از اسرار وی آگاه شده و او را متوقف سازند. بازی Darksiders Genesis عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی و با دوربین ایزومتریک است. لازم به ذکر است که قابلیت کواپ نیز در این بازی وجود دارد.

در کنار اعلام تاریخ انتشار بازی، تریلری سینمایی از این عنوان منتشر شده که شخصیت Strife را نمایش می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تریلر را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید