گیفت کارت
گیفت کارت

مهارت‌های شخصیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با داستان آن مرتبط هستند

۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

کم‌تر از یک ماه دیگر تا انتشار بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order باقی مانده و تاکنون جزئیات و نمایش‌های مختلفی از این عنوان ارائه گردیده و حال به تازگی، اطلاعات جدیدی در مورد توانایی‌ها و مهارت‌های شخصیت بازی منتشر شده است که ظاهرا این مهارت‌ها به داستان بازی مربوط هستند.

عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order اولین بازی تک نفره از مجموعه‌ی Star Wars شناخته می‌شود که تا به الان توجه افراد زیادی را جلب کرده است. در همین راستا، استودیوی سازنده نیز به مرور اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر می‌کند و هواداران را بیشتر با حال و هوای Star Wars Jedi: Fallen Order آشنا می‌کند. پس از مشخص شدن حجم مورد نیاز و درجات سختی متنوع این بازی، حال نوبت به مهارت‌ها و توانایی‌های شخصیت بازی رسیده است.

طی مصاحبه‌ی جدیدی که با سازنده بازی Star Wars Jedi: Fallen Order انجام شد، مشخص گردید که توانایی‌های شخصیت بازی با داستان و روایت این عنوان مرتبط هستند، به نوعی که داستان بازی شما را مجاب می‌کند تا برخی از توانایی‌ها و مهارت‌های شخصیت بازی را در اولویت قرار داده و جلوتر از همه آن‌ها را ارتقا دهید. آقای کازومی شیشیدو (Kasumi Shishido)، سازنده‌ی بازی، در این‌باره می‌گوید:

همه‌ چیز در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ارتباطی با داستان این عنوان دارند. آزاد کردن قابلیت‌ها و توانایی‌ها، مشروط به میزان پیش‌روی شما در داستان بازی خواهد بود. علی رغم این محدودیت‌ها، باز این امکان برای بازی بازان و کاربران وجود دارد که انتخاب کنند آیا مایل به ارتقای شمشیر لیزری خود هستند یا دوست دارند نوار سلامتی شخصیت خود را ارتقا دهند. ما الان واقعا نمی‌توانیم کاملا توضیح دهیم که این سیستم به چه نحوی کار می‌کند چون این آیتم‌ها به میزان پیشروی شما در داستان بازی بستگی دارند.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد.

شما می‌توانید تمامی اخبار و اطلاعات مربوط با این بازی را از این نشانی مطالعه کنید. در ضمن شما می‌توانید سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی برروی رایانه‌های شخصی را نیز از طریق اینصفحه‌ی وب‌سایت به دست آوردید. لازم به ذکر است که حجم این بازی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی حدود ۵۵ گیگابایت خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید