تاریخ برگزاری رویداد هالووین Borderlands 3 مشخص شد

۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

استودیوی گیرباکس (Gearbox)، بالاخره تریلر معرفی رویداد Bloody Harvest بازی Borderlands 3 را در کنار تاریخ دقیق آغاز این رویداد و دوره زمان برگزاری آن، منتشر کرد.

این رویداد شامل سلاح‌های افسانه‌ای در کنار لوت‌ها، پوسته‌ها، دشمنان و ماموریت‌های جدید می‌شود. زمانی که پایگاه Sanctuary 3 برای شما باز شد و در دسترس قرار گرفت، به سراغ شخصیتی به نام Maurice بروید. پس از ملاقات او، وی به شما ماموریتی می‌دهد که برای تکمیل آن باید به منطقه‌ای به نام Heck بروید. شما در این منطقه باید با زامبی‌ها،Rakk-o-Lanterns و بسیار موجودات و دشمنان دیگر مبارزه کنید. این دشمنان جدید با افکتی به نام Terror به شما حمله می‌کنند که در عملکرد هدفگیری شما و سلاحتان اختلال ایجاد می‌کنند.

البته سلاح جدیدی نیز طی این رویداد به Borderlands 3 اضافه می‌شود که می‌تواند در عملکرد Terror اختلال ایجاد کرده و بدون هیچ مشکلی به دشمنان این رویداد آسیب وارد کنید. همچنین در کنار سلاح فوق، شات‌گان افسانه‌ای جدیدی به نام Fearmonger نیز در کنار تعداد بسیار زیادی از آیتم‌های تزئینی به Borderlands 3: Bloody Harvest اضافه شده است. تمام این آیتم‌ها و جوایز با تکمیل کردن چالش‌های این رویداد، در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

رویداد Bloody Harvest بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۸ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۹) در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و تا تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ (۵ دسامبر ۲۰۱۹) قابل تجربه خواهد بود. بازی Borderlands 3 در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن  و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی و استدیا قرار دارد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با Borderlands 3 به نقد و بررسی این اثر با نام بهترین لوتر شوتر دنیا؟ مراجعه فرمایید. همچنین در صورتی که نسبت به خرید Borderlands 3 مردد هستید، می‌توانید به هایلایت اختصاصی این اثر با نام جوخه‌ی جنون | نکاتی که باید پیش از خرید بازی Borderlands 3 بدانید مراجعه فرمایید. در ادامه نیز شما را به تماشای تریلر معرفی رسمی رویداد Bloody Harvest دعوت می‌کنیم:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید