حجم بازی Need for Speed Heat برروی کنسول اکس‌باکس وان مشخص شد

۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

حدود ۱۸ روز دیگر تا انتشار بازی باقی مانده و بسیاری از علاقه‌مندان به سبک ریسینگ منتظر تجربه‌ی این عنوان هستند. به تازگی، فضای مورد نیاز این بازی برروی کنسول اکس‌باکس وان مشخص شده است.

بر اساس اطلاعاتی که در صفحه‌ی رسمی بازی Need for Speed Heat در فروشگاه مایکروسافت ارائه شده، حجم نهایی این عنوان برروی کنسول اکس‌باکس وان، کمتر از ۲۴ گیگابایت و به طور دقیق‌تر ۲۳٫۹۷ گیگابایت است. لازم به ذکر است که بر اساس اطلاعات منتشر شده، این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی به ۵۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد.

اخیرا مراحل ساخت بازی Need for Speed Heat به پایان رسیده و همچنین مشخصات سیستم مورد نیاز این عنوان نیز اعلام شده است. پیش‌تر نیز تیم سازنده‌ی بازی تایید کرد که برای تجربه‌ی این عنوان نیازی به اتصال دائم به اینترنت نیست و همچنین خبری از لوت‌ باکس‌ و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

بازی Need for Speed Heat در تاریخ ۱۷ آبان ماه سال ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات از بازی Need for Speed Heat به این نشانی مراجعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید