تصاویر جدیدی از بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) پس از انتشار اخبار زیاد در خصوص بازی Dragon Ball Z: Kakarot، امروز هم تصاویر دیگری از آن را در دسترس قرار داد. این تصاویر که متعلق به گیم‌پلی بازی است، ظاهر شخصیت‌های مختلف را هم نشان می‌دهد. اگر از دوست‌داران این عنوان هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

Dragon Ball Z: Kakarot از سری بازی‌های جذاب به سبک اکشن است که چند ماه قبل توسط بندای نامکو معرفی شد و ویدئوهای فراوانی هم از آن در دسترس قرار گرفت. یکی از نکات مثبت این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین، امکان استفاده از شخصیت‌های بیشتر است. کیفیت این نسخه هم به مراتب افزایش یافته است تا بازی‌بازان با یکی از برترین عناوین این سبک مواجه شوند. سازندگان این بازی چند روز پیش اطلاعاتی از شخصیت‌های آن را منتشر کردند که از طریق این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری پی ببرید.

بندای نامکو امروز هم دست به انتشار تصاویر دیگری از Dragon Ball Z: Kakarot زد. در این تصاویر شخصیت‌هایی از جمله Gohan و Buu Arc به چشم می‌خورند. سازندگان همچنین یک زمین تمرین را برای این نسخه طراحی کرده‌اند تا بازی‌بازان در آن بتوانند از مهارت‌های کاراکترها آگاه شوند. Dragon Ball Z: Kakarot در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۸ (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید