به‌روزرسان بعدی Dota Underlords، به صورت روزانه برخی از قهرمانان را حذف خواهد کرد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

شرکت ولو امروز نیز اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی بازی Dota Underlords را منتشر کرده است. براساس اطلاعات منتشر شده، این به‌روزرسان قصد دارد با هدف جلوگیری از افزایش بیش از حد تعداد قهرمانان حاضر در مسابقه، مکانیزم جدیدی را به بازی اضافه کند.

شرکت ولو (Valve) امروز اطلاعات بیشتری از به‌روزرسان بزرگ بازی Dota Underlords که در آینده‌ی نزدیک منتشر می‌شود را در اختیار هواداران قرار داده است. این به‌روزرسان در کنار اضافه کردن چندین قهرمان جدید از Dota 2 به لیست شخصیت‌های موجود، سیستم تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند که مانع از افزایش بیش از حد تعداد قهرمانان حاضر در هر مسابقه می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید با اضافه شدن هر قهرمان جدید به بازی Dota Underlords، احتمال این‌که شما بتوانید در هر دور از مسابقه قهرمانی که پیش از آن خریداری کرده‌اید را مجددا در فروشگاه بازی پیدا کنید، کاهش می‌یابد. شرکت ولو تایید کرده است که در حال حاضر برنامه‌ای برای کنار گذاشتن هیچ یک از شخصیت‌های معرفی شده در نسخه‌ی بتای بازی را ندارد. از این رو، زمانی که فصل اول بازی آغاز  و ۱۲ قهرمان جدید به بازی اضافه شوند، برخی از قهرمانان به مدت ۲۴ ساعت زندانی خواهند شد.

در هر روز، گروه متفاوتی از ۸ تا ۱۲ قهرمان زندانی خواهند شد. به عبارتی، در هر روز تعدادی از قهرمانان به صورت کامل از مسابقاتی که در آن روز برگزار می‌شوند، کنار گذاشته خواهد شد. البته لیست زندانی‌ها به صورت اتفاقی انتخاب نخواهد شد. شرکت ولو تایید کرده است که این لیست به نحوی انتخاب خواهد شد تا هیچ یک از گروه‌های (Alliance) حاضر در بازی ناقص نشوند و شما همچنان امکان تشکیل یک گروه کامل از قهرمانانی خاص را داشته باشید.

یکی دیگر از مزیت‌های این سیستم این است که امکان تشکیل یک استراتژی واحد را از بازی‌بازان صلب می‌کند. از آن‌جایی که در هر روز تعدادی از قهرمانان از مسابقات حذف می‌شوند، شما نمی‌توانید به صورت مداوم از یک استراتژی مشخص پیروی کنید و مجبور می‌شوید بسته به شرایط مسابقه، استراتژی و نقشه‌ای متفاوت را در پیش بگیرید.

علاوه بر اطلاعات منتشر شده، شرکت ولو نام برخی از قهرمان‌های جدیدی که همراه با این به‌روزرسان بزرگ به بازی اضافه می‌شوند را نیز در اختیار هواداران قرار داده است. در این لیست نام قهرمانان زیر به چشم می‌خورد:

 • Shadow Demon: قهرمان سطح ۱ از گروه Demon و Heartless
 • Bristleback: قهرمان سطح ۴ از گروه Brawny و Savage
 • Sven: قهرمان سطح Ace (بالاترین سطح موجود) از گروه Human و Scaled
 • IO: قهرمان سطح ۳ از گروه Primordial و Druid
 • Faceless Void: قهرمان سطح Ace از گروه Primordial و Assassins

شرکت ولو پیش از این اضافه شدن سه شخصیت دیگر یعنی Nyx Assassin، Dazzle و Broodmother را نیز تایید کرده بود. اگرچه هنوز تاریخ دقیق انتشار این به‌روزرسان بزرگ مشخص نیست ولی با توجه به این‌که شرکت ولو در روزهای اخیر اطلاعات زیادی از آن را در اختیار هواداران قرار داده، به نظر می‌رسد دیگر زمان زیادی تا عرضه‌ی آن باقی نمانده است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • m.asd گفت:

  من اصلا از این بازی خوشم نیومد واقعا خسته کننده بود valve باید یه تغییر بزرگ بکنه وگرنه باید از لیست شرکت های بازی ساز حذفش کرد

  3Thumb up 9Thumb down
  • ALI_reaper گفت:

   والو بفهمه شما بازی رو دوست نداری، شک نکن درجا تمام سرورای بازی رو خاموش می کنه، میشینه فکر میکنه چَور دل شما رو به دست بیاره

   6Thumb up 1Thumb down
   • KaneLadyBeeg گفت:

    نظر هرکسی متفاوته ، ولی valve اونقدری از بازی و زیرمجوعه هاش در میاره ( اشاره به طرفدار زیاد) مثل dota و cs که بتونه بزرگترین رویداد التروگیمز دنیارو هرساله برگزار کنه ، (Dota international 40,000,000$) این بازی هم مخاطب خاص میطلبه و اصلا انتظار نمیره که کسی که دوتا ۲ رو بازی نکرده بتونه با این گیم ارتباط برقرار کنه ، خلاصه اصلا نمیشه بحثی انجام داد سر این بازی چون کلاس بازی کلا متفاوته با روند بازار ، بازهم نظر شما منطقی و دوراز انتظار نیست

    2Thumb up 1Thumb down
  • saeed Kh گفت:

   قصد بی احترامی ندارم اما این بازی اصلا نوب پسند و همه پسند نیس .. خیلی هارو دیدم ک حال نکردن با این بازی ….

   4Thumb up 0Thumb down