ساخت تریلر زمان عرضه‌ی Death Stranding به پایان رسید

۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

همان‌طور که مطلع هستید، بازی مورد انتظار Death Stranding به زودی عرضه می‌شود و تاریخ انتشار نقدها و نمرات آن نیز مشخص شده است. از طرفی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان این بازی، شخصا در حال آماده‌سازی تریلر زمان عرضه‌ی آن بوده و اکنون با ارسال پیامی در صفحه‌ی شخصی خود، به اتمام رسیدن ساخت آن را اعلام کرده است.

تاکنون تریلرهای بازی‌ Death Stranding، به شدت جذاب و از موسیقی‌های زیبایی به مانند دیگر آثار وی برخوردار بودند. با این تفاسیر، انتظارها از این تریلر بالا بوده و از شواهد نیز پیداست که با تریلری طولانی از نظر زمانی روبه‌رو خواهیم بود. هیدئو کوجیما در خصوص اتمام ساخت این تریلر، تصویری را منتشر کرد و اظهار داشت:

ساخت تریلر نهایی Death Stranding به اتمام رسید.

به طور حتم اطلاعات چندانی از این تریلر تا قبل از انتشار آن منتشر نخواهد شد ولی در کنار آن، تصویر منتشر شده وال‌هایی را در نزدیکی ساحل به نمایش می‌گذارد و به نظر می‌رسد این تریلر از جلوه‌های بصری خارق‌العاده‌ای برخوردار است.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید