Red Dead Redemption 2 | ویدئویی از مقایسه‌ی گرافیکی نسخه‌‌ی رایانه‌های شخصی با نسخه‌های کنسولی منتشر شد

حدود دو هفته‌ی دیگر تا انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 باقی مانده است. اخیرا، ویدئویی منتشر شده که به مقایسه‌ی گرافیکی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر با نسخه‌های کنسولی می‌پردازد. با گیمفا همراه باشید.

حدود دو هفته‌ی قبل، شرکت راک‌استار (Rockstar) رسما بازی Red Dead Redemption 2 را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید و تاریخ انتشار آن را اعلام کرد. چندی پیش نیز اولین تریلر از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 منتشر گردید که در آن، بخش‌هایی از محیط و مکان‌های زیبای بازی نمایش داده شد.

این ویدئوی جدید، برخی از محیط‌های بازی را از لحاظ گرافیکی با پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان اکس مقایسه می‌کند. با توجه به اینکه نسخه‌‌ی رایانه‌های شخصی این اثر هنوز منتشر نشده، این ویدئو تنها به مقایسه‌ی برخی از محیط‌ها و مکان‌های بازی پرداخته است. در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی، کیفیت بافت‌ها افزایش و عمق دید، انعکاس‌ها، سایه‌ها و کیفیت برف نیز بهبود یافته است. علاوه بر این موارد، شما می‌توانید بازی را برروی نرخ فریم ۶۰ و با رزولوشن ۴K تجربه کنید که بدون شک یک تجربه‌ی بی‌نظیر را به بازی‌باز ارائه می‌دهد.

در ادامه می‌توانید ویدئوی مقایسه‌ی گرافیکی Red Dead Redemption 2 را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. این بازی قرار است با یک ماه تاخیر برروی فروشگاه استیم نیز منتشر شود. همچنین این عنوان در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) در دسترس مشترکان سرویس گوگل استدیا نیز قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر، تحلیل فنی و بررسی عملکرد این بازی و همچنین نقد و بررسی این اثر را با عنوان بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی مطالعه بفرمایید.

12345678910(45 رای, میانگین آرا 9٫07 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید