زمان دقیق دسترسی به نسخه‌‌ی دیجیتالی بازی Call Of Duty: Modern Warfare اعلام شد

۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

بازی Call Of Duty: Modern Warfare که طبق پیش‌بینی‌ها قرار است پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ باشد، در هفته‌ی آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. با این حال، زمان دقیق عرضه‌ی نسخه‌های دیجیتالی بازی، به تازگی توسط اکتیویژن (Activision) اعلام شده است. در ادامه‌ی خبر با گیمفا همراه باشید.

طبق اعلام رسمی اکتیویژن، بازی Modern Warfare در تاریخ سوم آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) ساعت شش بعد از ظهربه وقت آمریکا، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با این حساب، کاربران ایرانی که قصد خرید این بازی برروی این پلتفرم را دارند یا آن را پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند در ساعت دو و سی دقیقه‌ی صبح سوم آبان‌ماه، به این بازی دسترسی داشته باشند. برای نسخه‌های دیجیتالی کنسول‌‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هنوز تاریخ یکسانی اعلام نشده و هر منطقه، تاریخ عرضه‌ی متفاوتی خواهد داشت. با این حال اکتیویژن اعلام کرده است این بازی ۱۲ ظهر در استرالیا، برای این کنسول‌ها منتشر خواهد شد. به تازگی، اکتیویژن اطلاعاتی در رابطه با محتوای پس از عرضه‌ی بازی منتشر کرده است. طبق این اطلاعات، در Modern Warfare خبری از لوت‌باکس‌ها نخواهد بود و این بازی، سیستم Battle Pass مشابه با Fortnite خواهد داشت.

نسخه‌ی جدید سری Call Of Duty که توسط استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) ساخته شده است، در تاریخ ۲ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌‌‌‌‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید