بسته‌الحاقی جدید بازی Crusader Kings 2 منتشر شد

۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

تیم سازنده‌ی سری Crusader Kings که این روزها اخبار خوبی از آن را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، امروز هم اعلام کرد که جدیدترین بسته‌الحاقی تحت عنوان The Old Gods برای دومین نسخه عرضه شده است. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

Crusader Kings 2 از سری عناوین جذاب به سبک استراتژی است که مدت‌ها قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. یکی از دلایل محبوبیت این بازی، انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی فراوان برای آن است. عرضه‌ی این بسته‌ها تا جایی پیش رفت که سازندگان در خبری اعلام کردند که نسخه‌ی مذکور شلوغ شده و به همین دلیل، آن‌ها در حال ساخت نسخه‌ی سوم این سری جذاب هستند. خبر معرفی بازی Crusader Kings 3 را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. اگر از علاقه‌مندان به عناوین استراتژی هستید، Crusader Kings را هرگز از دست ندهید.

همان‌طور که طرفداران نسخه‌ی دوم در جریان هستند، دریافت و استفاده از این بازی از چند روز قبل رایگان شده است. همچنین بسته‌الحاقی این بازی با نام The Old Gods هم‌اکنون منتشر شده است که از ویژگی‌های آن می‌توان به یک حالت جدید اشاره کرد. بخش جدید بازی مربوط به اتفاقات سال ۱۸۶۷ می‌شود و شما باید قسمت‌هایی از انگلستان و آفریقا را رهبری کنید. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید