گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Vampire: The Masquerade – Swansong رسما معرفی شد

۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

پس از رونمایی از تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد Vampire: The Masquerade – Coteries of New York، اکنون بازی Vampire: The Masquerade – Swansong نیز رسما معرفی شد و در کنار Vampire: The Masquerade – Bloodline 2، شاهد انتشار ۳ بازی از این مجموعه در سال‌های آینده خواهیم بود.

بازی Vampire: The Masquerade – Swansong توسط استودیوی بیگ بد ولف (Big Bad Wolf Studio)، خالق عنوان The Council، توسعه می‌یابد و داستان مجموعه را ادامه خواهد داد. این بازی در جریان مراسم PDXCon 2019 رسما معرفی شد و قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود.

رویداد جدید منجر شده است تا جامعه‌ی خویشاوندی خون‌آشام‌ها، بر نحوه‌ی حفاظت از وجود خود در دنیای نوین و شب‌های آن تجدیدنظر کند. در حالی که گروه کاماریلا (Camarilla) به خانه بازمی‌گردد، تهدیدی ناشناخته می‌تواند منجر به ویرانی برج آیوری (Ivory) شود.

بازی‌بازان در این عنوان داستان‌محور، کنترل ۳ خون‌آشام که متعلق به دسته‌های مختلف گروه کاماریلا هستند را به دست خواهند گرفت. این خون‌آشام‌ها در جریان داستان، سرنوشت خود که به یکدیگر گره خورده است را دنبال خواهند کرد و بازی‌بازان نیز با جنبه‌های مختلف شخصیتی آن‌ها مواجه خواهند شد. بازی‌بازان در کنار مواجه شدن با موضوعاتی مانند دسیسه، قتل و مبارزه بر سر قدرت، بایستی از گروه خون‌آشام‌ها و قانون مسکورید (Masquerade؛ قانونی که به منظور پنهان‌سازی خون‌آشام‌ها از انسان‌ها طراحی شده است) محافظت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید