تاریخ انتشار اولین بسته‌ی الحاقی بازی Age of Wonders: Planetfall مشخص شد

۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

در جریان رویداد PDXCON 2019، استودیوی ترایمف (Truimph) تاریخ انتشار اولین بسته‌ی الحاقی بازی Age of Wonders: Planetfall را اعلام کرد.

این بسته‌ی الحاقی که Revelations نام دارد، قرار است در تاریخ ۲۸ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. Revelations شامل چند ماموریت جدید داستانی و برخی مکانیزم‌های تازه در گیم‌پلی بازی خواهد بود. همچنین یک فناوری جدید به نام Heritor را معرفی می‌کند. از این فناوری می‌توان برای قرار دادن نیروهای جدید برای مقابله با دشمنان استفاده کرد. سایر ویژگی‌های جدید شامل سایت‌های غیر مشابه بوده و بیش از ۳۰ سایت مختلف وجود دارد که در آن تله‌ها و دشمنان قرار دارند و در عین حال، داری پاداش‌های قابل توجهی خواهد بود.

همچین در این بسته‌ی الحاقی یک سناریو به نام Tomb World و یک گروه جدید به نام The Forgotten قرار دارند. افرادی که نمی‌خواهند این بسته‌ی الحاقی را تجربه کنند، می‌توانند برخی از محتوای رایگان را در اختیار داشته باشند.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بسته‌ی الحاقی Revelations را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Age of Wonders: Planetfall هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «جنگ در اعماق کهکشان | نقد و بررسی بازی Age of Wonders: Planetfall» به قلم امیرمهدی نامجو مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید