گیفت کارت
گیفت کارت

کیسوکی کیکوچی: من خواهان توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از Fatal Frame برای نینتندو سوییچ هستم

۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

حتما با مجموعه‌ی محبوب Fatal Frame آشنا هستید؛ مجموعه‌ای که نسخه‌ی اول آن در سال ۲۰۰۱ برروی کنسول پلی‌استیشن ۲ منتشر شد و سپس بعد از گذشت ۷ سال، راه خود را برای ورود به کنسول نینتندو سوییچ باز کرد. همان‌طور که مطلع هستید، از زمان انتشار آخرین نسخه‌ی این مجموعه یعنی Fatal Frame: Maiden of Black Water، پنج سال می‌گذرد و طرفداران به شدت خواهان نسخه‌ی جدیدی از آن هستند. اکنون کیسوکی کیکوچی (Keisuke Kikuchi)، تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Fatal Frame، توضیحاتی را ارائه کرده است که امیدها را در دل طرفداران زنده می‌کند.

کیسوکی کیکوچی طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری Nintendo Everything، اظهار داشت که علاقه‌مند به توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Fatal Frame بوده و حتی پلتفرم مقصد آن را کنسول نینتندو سوییچ دانست. وی در این خصوص اظهار داشت:

من علاقه‌مند به توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Fatal Frame برای کنسول نینتندو سوییچ هستم. تجربه‌ی این نسخه برروی کنسول دستی و در زمانی که آن را با خود حمل می‌کنید، به شدت لذتبخش خواهد بود.

کیکوچی در حال حاضر به توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Fairy Tail مشغول است که عنوانی نقش‌آفرینی محسوب می‌شود. همچنین وی پیش از خلق عنوانی جدید، علاقه‌مند به توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از Deception نیز است. با این تفاسیر، متاسفانه طرفداران بایستی برای رونمایی از نسخه‌ی جدید Fatal Frame، اندکی بیشتر صبر کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید