Surviving the Aftermath به صورت دسترسی زودهنگام در دسترس قرار گرفت

۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

بازی Surviving the Aftermath اثر استودیوی پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) و استودیوی آیس‌فلیک (Iceflake Studios)، در ژانر بقا و سبک استراتژی مدیریتی در دسترس پلتفرم رایانه‌ی شخصی و کنسول اکس‌باکس وان قرار گرفت. همچنین استودیوی پارادوکس اینتراکتیو تریلر جدیدی را از اثر مورد نظر منتشر نمود.

شما در Surviving the Aftermath وظیفه دارید تا پس از وقوع یک جنگ اتمی که به نابودی شهرها و تمدن منجر شده است، کلونی را تشکیل داده و البته آن را گسترش دهید و در سایه‌ی پایان دنیا، به بقا و زنده ماندن ادامه دهید. بقا در این جهان نیز به جمع‌آوری منابع، مدیریت و مصرف درست آن‌ها وابسته است.

البته بازی Surviving the Aftermath فراتر از ساخت کلونی و مدیریت منابع هست. شما در این اثر باید برای یافتن منابع، به مناطق پر مخاطره سفر کنید، در برابر نیروهای متخاصم مقاومت کرده و با آن‌ها رو به رو شوید، تصمیمات اخلاقی را برای ادامه‌ی زندگی افراد داخل و خارج از کلونی خود اتخاذ کرده و البته خود را برای مقابله با انواع بلایای طبیعی و غیرطبیعی آماده کنید.

نیکات علی (Nikhat Ali)، تهیه کننده‌ی اصلی Surviving the Aftermath از استودیوی آیس‌فلیک، توضیحاتی را طی کنفرانس خبری نمایشگاه PDXCON، نمایشگاه اختصاصی استودیوی پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive)، در رابطه با تصمیم این استودیو نسبت به عرضه‌ی Surviving the Aftermath به صورت دسترسی زودهنگام به اشتراک گذاشت:

در هنگام توسعه‌ی Surviving Mars، ما متوجه شدیم که گوش دادن به صدای جامعه‌ی طرفداران و پاسخ و دریافت بازخوردها و نقطه نظرات آن‌ها، کمک شایانی به ارتقاء سطح کیفی بازی‌هایمان خواهد کرد. با Surviving the Aftermath ما قصد داریم تا بازی‌بازانمان را هرچه زودتر به روند توسعه‌ی بازی خود دخیل کنیم و بازی را آنگونه که آن‌ها دوست دارند توسعه دهیم. ما محتویات پس از عرضه‌ی بسیار بلند پروازانه‌ای را برای Surviving the Aftermath تدارک دیده‌ایم که در قالب به‌روزرسانی‌های ماهیانه در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرند و ما قصد داریم تا با دخیل کردن هرچه زودتر بازی‌بازان، محتویاتی را به آن‌ها ارائه دهیم که دوست دارند در Surviving the Aftermath مشاهده و تجربه کنند.

همچنین در ادامه، رئیس استودیوی آیس‌فلیک افزود:

Surviving the Aftermath بازی است که ما همیشه دوست داشتیم تا آن‌ را توسعه دهیم. زمانی که نقشه و برنامه‌هایمان را برای پارادوکس اینتراکتیو توضیح و شرح دادیم، آن‌ها شور، اشتیاق و تعهد ما را نسبت به توسعه‌ی یک اثر در ژانر بقا و استراتژی مدیرتی و کلونی محور تشخیص دادند. اجازه‌ی ساخت پروژه‌ی رویایی‌مان توسط پارادوکس اینتراکتیو و به اشتراک گذاشتن افکار و اهدافمان با بازی‌بازان، از نکات مثبت و عالی این ناشر برجسته‌ی صنعت بازی‌های ویدئویی است.

Surviving the Aftermath در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام در دسترس کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد. همچنین این اثر در تاریخ نامعلومی طی سال ۲۰۲۰، به صورت کامل در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت. در ادامه شما را به دریافت و تماشای تریلر جدید این اثر دعوت می‌کنیم:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید