تامی ایرل جنکینز از منتقدین می‌خواهد که داستان بازی Death Stranding را فاش نکنند

۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

تاکنون نمایش‌های بسیاری را از بازی به شدت مورد انتظار Death Stranding مشاهده کردایم و پاسخ برخی از سوالات خود، پیرامون داستان و گیم‌پلی آن را دریافته‌ایم. اما در کنار آن، اسرار بسیاری در این بازی وجود دارد که طرفداران بی‌صبرانه منتظر فاش شدن آن‌ها هستند.

اکنون بسیاری از منتقدین و وب‌سایت‌های رسمی، کدهای بازی را دریافت کرده‌اند و مشغول نوشتن نقدهای مربوط به آن هستند، همچنین به زودی تاریخ انتشار نقدها و نمرات آن نیز فرا می‌رسد. با این تفاسیر، ممکن است سهوا و یا عمدا بخش‌های زیادی از داستان آن فاش شود و اکنون تامی ایرل جنکینز (Tommie Earl Jenkins)، صداپیشه‌ی شخصیت دای‌هاردمن (Die-Hardman)، از آن‌ها تقاضا دارد که داستان بازی را فاش نکنند. وی در این خصوص اظهار داشت:

اگر شما هم‌اکنون نسخه‌ای از بازی Death Stranding را دارا هستید، داستان این عنوان را برای طرفدارانی که صبورانه منتظر انتشار آن مانده‌اند، فاش نکنید؛ آن‌ها نیز می‌خواهند مانند شما از بازی لذت ببرند. بیایید با هم ارتباط برقرار کنیم و به یکدیگر احترام بگذاریم.

بدون شک، بازی Death Stranding یکی از بزرگترین عناوین سال‌های اخیر بوده و بسیاری از بازی‌بازان، بی‌صبرانه منتظر انتشار آن هستند. با این تفاسیر و در کنار موضوعات یاد شده توسط تامی ایرل جنکینز، بازی‌بازان نیز بهتر است از مطالعه‌ی متون و تماشای تصاویر و ویدئوهایی که موجب فاش شدن داستان می‌شوند، اجتناب کنند.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید