دنیای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order مجموعه‌ای از مکان‌های قدیمی و جدید است

۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
SWJFO

بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است در اواخر سال جاری میلادی یعنی تا کمتر از یک ماه دیگر منتشر شود و استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، سازنده‌ی این بازی قصد دارد یک عنوان اکشن ماجراجویی تک‌نفره و داستان‌محور را به طرفداران سری Star Wars ارائه دهد. در همین راستا، به تازگی اخبار و گزارش‌هایی در دسترس قرار گرفته‌ که بیان می‌کنند در دنیای این بازی مکان‌های جدید و آشنایی وجود خواهند داشت.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order توانست نمایشی طوفانی را در نمایشگاه E3 2019 به خود اختصاص دهد و از آن زمان، توسعه‌دهندگان این بازی به آرامی جزییات و اطلاعات مرتبط با این عنوان را در اختیار طرفداران قرار داده‌اند. پس از اینکه مشخص گردید روند توسعه و ساخت این بازی به اتمام رسیده، به تازگی اخبار و اطلاعاتی از دنیای این بازی در دسترس قرار گرفته است. طی مصاحبه‌ای که اخیرا با سازندگان این عنوان انجام شده است، آن‌ها اعلام کردند که در دنیای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم مکان‌ها و موقعیت‌های نوین و جدید و هم مکان‌های قدیمی و آشنا قرار داده شده‌اند که در کل مجموعه‌ی جذاب و منحصر به فردی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهند.آن‌ها در این‌باره می‌گویند:

ساخت سیاره‌های این بازی، تلاش همه‌ی تیم را می‌طلبید، از صحنه‌های مفهومی گرفته تا بخش روایت داستانی و طراحی سختی بازی. ما قصد داشتیم تا هر دو سیاره‌ای که در سایر رسانه‌ها از مجموعه‌ی Star Wars دیده‌اید را دور هم جمع کرده و در همین راستا، بخش‌های جدیدی را نیز به آن اضافه کنیم. هر کدام یک از آن‌ها، با چالش‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد خود به میدان خواهند آمد.

کار برروی سیاره‌ای که پیش از این وجود داشته است نیازمند احساس درست نسبت به وقایعی است که در این سیاره به وقوع پیوسته‌اند. برای اضافه کردن بخش‌های جدید به این دنیا، باید تعادل متناسبی با گذشته‌ی آن برقرار کرد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. شما می‌توانید تمامی اخبار و اطلاعات مربوط با این بازی را از این نشانی مطالعه کنید. در ضمن شما می‌توانید سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی برروی رایانه‌های شخصی را نیز از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت به دست آوردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید