سیستم قطع عضو Star Wars Jedi: Fallen Order محدودیت‌هایی دارد

۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از سیستم مبارزه‌ی جذابی برای ارائه‌ی لذت استفاده از لایت‌سیبر (Lightsaber) بهره می‌برد. کل (Cal)، شخصیت اصلی بازی، یک جدای خطرناک است که می‌تواند با سلاح خود حرکات مرگباری را اجرا کند. همان‌طور که می‌دانید، سلاح نمادین لایت‌سیبر قادر است تا فلز‌های محکم را مانند کره تکه تکه کند. اما ظاهراً در این بازی شاهد محدودیت‌هایی در سیستم قطع عضو هستیم.

به لطف رویداد پیش‌نمایشی که مدتی پیش الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برای Star Wars Jedi: Fallen Order برگزار کرد، ما اطلاعات جالبی را در مورد ساخته‌ی مورد انتظار رسیپاون (Respawn) بدست آورده‌ایم. حال با توجه به گزارش یکی از کاربران ردیت، هیچکدام از پیش‌نمایش‌های بازی تاکنون قطع عضو انسان‌ها را نشان نداده‌اند. این در حالی است که شما می‌توانید اعضای موجودات زنده‌ی دیگر و ربات‌ها را به راحتی قطع کرده و حتی آن‌ها را از وسط نصف کنید.

شما می‌توانید سیستم قطع عضو بازی را در ویدئوی کوتاه زیر مشاهده کنید:

حال همان‌طور که کمی قبل توضیح دادیم، شما نمی‌توانید دشمنان انسان Star Wars jedi: Fallen Order را قطعه قطعه کنید. با این‌که می‌دانیم این موضوع ممکن است طرفداران سری Star Wars را ناامید کند، اما به احتمال زیاد این محدودیت برای حفظ درجه‌ی سنی T اعمال شده است. از آن‌جایی که ساخته‌ی ریسپاون یکی بازی Star Wars است و در دنیای این مجموعه جریان دارد، قطعاً هر دو شرکت الکترونیک آرتس و دیزنی (Disney) می‌خواهند افراد بیشتری این عنوان را تجربه کنند. حال اگر قطع عضو انسان‌ها را به بازی اضافه کنیم، این عنوان قطعاً درجه‌ی سنی M را دریافت خواهد کرد.

البته در دفاع از بازی باید اضافه کنیم که حتی در فیلم‌های Star Wars نیز تنها در موارد بسیار خاصی شاهد قطع عضو انسان‌ها هستیم. برخی معتقد هستند که این موضوع باعث می‌شود تا صحنه‌های مذکور خاطره‌ انگیز‌تر باشند. شاید ریسپاون هم تنها در برخی از صحنه‌های سینمایی به نوعی به نمایش قطع عضو انسان‌ها خواهد پرداخت.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شود.

نظر شما جیست؟ آیا این خبر شما را ناامید کرده است یا این‌که اهمیت زیادی به این موضوع نمی‌دهید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید