گزارش: مجموعه‌ی Dino Crisis احیا خواهد شد

۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

حقیقتا شرکت کپکام (Capcom) برروی گنجینه‌ای از مجموعه‌های شاهکار نشسته است و طرفداران به شدت خواهان احیای مجدد آن‌ها هستند. البته شرکت کپکام در اوایل سال جاری، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Onimusha: Warlords را منتشر نمود و اکنون طبق گزارش‌های جدید منتشر شده، آن‌ها قرار است بازی‌های بیشتری را نیز در آینده بازسازی و یا نسخه‌های جدیدی از مجموعه‌های قدیمی خود را منتشر نمایند.

شرکت کپکام در اخرین گزارش مالی خود، خطاب به صاحبان سهام این شرکت اظهار داشت که آن‌ها علاوه بر تمرکز برروی مجوعه‌های بزرگی مانند Monster Hunter و Resident Evil، مجموعه‌های محبوبی که زمانی طولانی بوده که نسخه‌ی جدیدی از آن‌ها منتشر نشده است را احیا خواهند کرد. شرکت کپکام در این خصوص توضیح داد:

ما مجموعه‌های محبوبی که زمانی طولانی بوده که نسخه‌ی جدیدی از آن‌ها منتشر نشده است را با افزایش توسعه‌دهندگان خود، احیا خواهیم کرد. ما از این دست مجموعه‌ها استفاده خواهیم کرد.

همان‌طور که مطلع هستید، طرفداران به شدت تشنه‌ی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Dino Crisis هستند و اکنون توضیحات شرکت کپکام، احتمال احیا شدن مجدد آن را افزایش داده است. لازم به ذکر بوده که از زمان آخرین نسخه‌ی این مجموعه، ۱۶ سال می‌گذرد و به طور حتم، آن‌ها از علاقه‌ی طرفداران نسبت به این مجموعه‌ی محبوب، آگاهی دارند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید