بازی Ultra Age تاخیر خورد

۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

سازندگان بازی جذاب Ultra Age امروز از تاخیر چند ماهه در انتشار این عنوان خبر دادند. همچنین‌ آن‌ها تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی را در دسترس قرار دادند که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Ultra Age از سری بازی‌های مهیج به سبک اکشن است که شما در آن باید کنترل شخصیتی قدرتمند را برعهده گرفته و با سلاح‌هایی نظیر شمشیر به نبرد با موجودات عجیب و غریب بپردازید. سبک بازی به گونه‌ای است که رضایت دوست‌داران این سبک به سرعت جلب می‌شود. این بازی ابتدا قرار بود اواخر سال ۲۰۱۹ برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود اما به نقل از سازندگان، انتشار آن به اوایل سال آینده موکول شده است. اگر شما هم از علاقه‌مندان به عناوین اکشن هستید، Ultra Age را هرگز از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی نکس استیج (Next Stage) و اینتراگیمز (Intragames) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

اینتراگیمز امروز در خبر خوبی اعلام کرد که Ultra Age در مراسم EGX 2019 قابل بازی خواهد بود. این مراسم از تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ (۱۷ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) به مدت سه روز در شهر لندن برگزار می‌شود. همچنین امروز ویدئوی دیگری از گیم‌پلی این بازی در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید. هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی مذکور مشخص نیست اما به محض دریافت اطلاعات بیشتر، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید