گزارش: بازی Death Stranding شامل به‌روزرسان روز اول می‌شود

۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

به زودی بازی به شدت مورد انتظار Death Stranding منتشر می‌شود و اکنون بر اساس گزارش‌های به دست آمده، به‌روزرسانی با نام ۱٫۰۲ در روز نخست عرضه‌ی جهانی این بازی برای آن منتشر خواهد شد.

بر اساس گزارش‌های مرتبط با به‌روزرسان روز اول بازی Death Stranding در وب‌سایت Reddit، این به‌روزرسان قرار است کارکرد شبکه، سرورها و بخش چندنفره‌ی این عنوان را بهبود داده و پیشرفت‌هایی را در عملکرد فنی آن اعمال کند. این به‌روزرسان از حجمی معادل ۳۵۶ مگابایت برخوردار است که چندان حجم بالایی در چنین عناوینی محسوب نمی‌شود.

گزارش منتشر شده در وب‌سایت Reddit

بازی Death Stranding، عنوانی منحصر به فرد بوده که مکانیزم‌های جذابی را در گیم‌پلی خود دارا است. همچنین Void Out که یکی از مکانیزم‌های جذاب بازی محسوب می‌شود، در زمان بلعیده شدن سم (Sam) توسط موجودات بازی، چاله‌ای عظیم را در محیط ایجاد کرده و تمام بناهای آن محل را نابود می‌سازد. اما این چاله تنها در دنیای شما حضور خواهد داشت و پس از گذشت زمان، باران مرموز این بازی، آن را از بین برده و شما مجددا می‌توانید سازه‌های دیگر بازی‌بازان را در آن محل مشاهده کنید. همچنین هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان این بازی، خواهان ارتباط مستقیم بازی‌بازان با یکدیگر نبوده و به دنبال ارتباط جدیدی به مانند بازی Metal Gear Solid V است.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید