اولین تریلر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

سرانجام شرکت راک‌استار (Rockstar) اولین تریلر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد. در این تریلر، محیط‌های زیبای بازی در رزولوشن ۴K نمایش داده شده است.

حدود دو هفته‌ی قبل بود که راک‌استار رسما نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را تایید و تاریخ انتشار آن را اعلام کرد. چندی پیش نیز مشخصات رسمی سیستم مورد نیاز بازی به همراه چند تصویر از این عنوان ارائه گردید. در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، شاهد محتویات اضافی در بخش داستانی خواهیم بود. در بخش گرافیکی و جلوه‌های بصری نیز باید به ارتقای عمق دید، انعکاس‌های بهبودیافته، بهبود سایه‌ها، بهبود کیفیت برف و البته بالاتر رفتن کیفیت بافت‌ها اشاره کرد. همچنین رزولوشن‌های ۴K و بالاتر نیز برای این بازی تضمین شده‌اند. علاوه بر این موارد، شما می‌توانید بازی را برروی نرخ فریم ۶۰ تجربه کنید که به طور حتم از نظر بصری یک تجربه‌ی لذت‌بخش و بی‌نظیر را به بازی‌باز ارائه خواهد داد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی، دارای ۳ ماموریت Bounty Hunter، دو نقشه‌ی گنج و چند نوع اسب جدید خواهد بود.

در ادامه می‌توانید تریلر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Red Dead Remeption 2 در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار دارد و در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. همچنین این اثر در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) در دسترس مشترکان سرویس گوگل استدیا نیز قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر، تحلیل فنی و بررسی عملکرد این بازی و همچنین نقد و بررسی این اثر با نام  بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی را در وب‌سایت گیمفا مشاهده و یا مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید