کپکام پس از موفقیت Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 به دنبال بازسازی و احیای مجموعه‌های دیگری است

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

در طی چند سال گذشته شرکت کپکام (Capcom) با موفقیت‌های قابل‌توجهی مواجه‌شده است. آن‌ها در سال ۲۰۱۷ با انتشار بازی Resident Evil 7 مجموعه‌ی Resident Evil را بار دیگری به اوج بازگرداندند و سپس در سال بعدی با انتشار Monster Hunter World به موفقیت بی‌نظیر دیگری دست پیدا کردند. درنهایت آن‌ها در سال ۲۰۱۹ نیز با انتشار دو عنوان بسیار محبوب Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 به عملکرد فوق‌العاده‌ی خود ادامه دادند.

حالا به نظر می‌رسد که این پایان ماجرا نیست. طبق آخرین صحبت‌ها و گذارش مالی سالیانه‌ی کپکام، آن‌ها نه تنها به دنبال سرمایه‌گذاری‌های بیشتر برروی مجموعه‌های بزرگ خود هستند، بلکه آن‌ها پس از موفقیت Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 به دنبال این هستند تا دیگر مجموعه‌های ساکن خود را نیز احیا کنند.

همچنین طبق آخرین شایعات به نظر می‌رسد که ما می‌توانیم در آینده‌ی نزدیک شاهد نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان کلاسیک و محبوب Resident Evil 3: Nemesis باشیم. از طرفی طبق این گفته‌ها و خواسته‌های بی‌پایان هواداران به نظر می‌رسد که شانس و احتمال بازسازی یا ساخت عنوان جدیدی در مجموعه‌ی Dino Crisis در حال حاضر از همیشه بیشتر است.

12345678910(20 رای, میانگین آرا 9٫20 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید