رسمی؛ تاریخ انتشار نقدها و نمرات بازی Death Stranding اعلام شد

۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱

همان‌طور که مستحضر هستید، کمتر از ۱ ماه تا انتشار بازی به شدت مورد انتظار Death Stranding باقی مانده است و کم‌کم بایستی خود را برای نمایش‌های جدید و نقدهای آن آماده کنیم. اکنون تاریخ انتشار نقدها و نمرات این بازی رسما اعلام شده است که تنها ۱ هفته تا انتشار آن فاصله داریم.

نقدها و نمرات بازی Death Stranding در تاریخ جمعه، ۱۰ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (مصادف با ۱ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) و در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران، منتشر خواهد شد و بسیاری از وب‌سایت‌های رسمی خبری، کدهای این بازی را دریافت کرده‌اند و هم‌اکنون در حال تجربه‌ی آن هستند. طرفداران بسیاری، مدتی طولانی بوده که به انتظار این بازی نشسته‌اند و قطعا موفقیت این بازی، موجب دلگرمی این دست از طرفداران، قبل از انتشار آن خواهد شد.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید