توضیحات توسعه‌دهنده‌ی Cyberpunk 2077 در رابطه با تاریخ انتشار این عنوان

۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

شاید ندانید اما Cyberpunk 2077 پروژه‌ای بلند پروازانه برای استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به حساب می‌آید. بازی‌بازان می‌توانند در نایت سیتی (Night City) داستان‌های مختلفی را دنبال کرده و در کارهای فرعی بزرگ شرکت کنند. البته باید عنوان کنیم شرکت در برخی از این مراحل انتخابی می‌تواند روند کلی داستان را تغییر دهد.

اگر به یاد داشته باشید این استودیو برای انتشار عنوان محبوب The Witcher3 تاخیر داشت. حال به نظر شما سی‌دی پراجکت رد تا چه حد اطمینان دارد که می‌تواند بازی جدید خود را در تاریخ مشخص شده منتشر کند؟ عنوان Cyberpunk 2077 به مراتب بزرگ‌تر از The Witcher 3 است و قطعاً نیاز به کار بیشتری خواهد داشت. طی مصاحبه‌ای که گیم اسپات با یکی از عوامل این استودیو داشت، وی در مورد این موضوع توضیح داد:

برخی از اعضای تیم در مورد تاریخ انتشار این بازی در ماه آوریل سال آینده احساس خوبی ندارند. این مسئله امری طبیعی است چراکه در تاریخچه‌ی این استودیو قبلا تاخیر در زمان انتشار بازی دیده شده است، اما باید بگوییم که ما باید بازی را در تاریخ مشخص شده عرضه کنیم.

در پایان باید بگوییم با این‌که انتشار عنوان The Witcher 3 با تاخیر همراه شد، اما در نهایت توانست با موفقیت کامل منتشر شود و فروش فوق‌العاده درخشانی داشته باشد. عنوان Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر می‌شود. مدتی است شایعاتی در رابطه با انتشار این عنوان برروی کنسول‌های نسل بعد (اکس‌باکس اسکارلت و پلی‌استیشن ۵ ) منتشر شده است اما هنوز این شایعات به طور رسمی تایید نشده‌اند.

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با این بازی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید