Mortal Kombat 11 | ترمیناتور تی۸۰۰ به صورت زودهنگام در دسترس قرار گرفت

۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

بازی‌بازان بسیاری به شدت منتظر انتشار ترمیناتو تی۸۰۰ برای بازی Mortal Kombat 11 بودند و سرانجام این شخصیت به صورت زودهنگام، در دسترس دارندگان نسخه‌های Premium Edition و یا Kombat Pck این بازی قرار گرفت.

همان‌طور که مطلع هستید، ترمیناتو تی ۸۰۰ توسط بازیگر اصلی این شخصیت یعنی آرنولد شوارتزنگر (Arnold Shwarzenegger)، صداگذاری نمی‌شود. اما ظاهر این شخصیت قرار است با نسخه‌ی جدید این مجموعه یعنی Terminator: Dark Fate، هم‌خوانی داشته باشد. همچنین، ظاهر وی متناسب با بازیگر یاد شده بوده و از طراحی مناسبی برخوردار است.

شخصیت ترمیناتو تی۸۰۰ در کنار استفاده از شاتگان معروف خود، قادر است از راه نزدیک نیز مبارزه کرده و با اسلحه‌ی SMG، حریف را مغلوب کند. همچنین وی می‌تواند حریف را گرفته و وی را نقش بر زمین کند که این توانایی و موارد دیگر، ترمیناتور تی ۸۰۰ را به شخصیت سرگرم‌کننده‌ای تبدیل خواهد کرد.

دارندگان نسخه‌ی Premium Edition این بازی، به ظاهر ثانویه‌ی کسی کیج (Cassie Cage) نیز دسترسی پیدا خواهند کرد که وی را شبیه به هارلی کویین (Harley Queen) می‌کند. بسته‌ی الحاقی بعدی این بازی، سیندل (Sindel) را به بازی اضافه خواهد کرد که در تاریخ سه‌شنبه، ۵ آذرماه ۱۳۹۸ (۲۶ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. شخصیت جوکر (Joker) نیز از طریق به‌روزرسان جدید Kombat Pack، در تاریخ سه‌شنبه ۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ (۲۸ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. به علاوه، شخصیت اسپاون (Spawn) نیز در تاریخ سه‌شنبه، ۲۷ اسفندماه ۱۳۹۸ (۱۷ مارچ ۲۰۲۰ میلادی) به این بازی اضافه خواهد شد.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با حرکات تمام‌کننده‌ی مشهور این بازی، مقاله‌ی آن تحت عنوان «ساده نخواهی مرد! | راهنمای اجرای تمام Fatality ها در Mortal kombat 11» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «و خون جاری خواهد شد» را نیز از این نشانی و به قلم سعید آقابابایی مطالعه نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید