بیگانگان فاجعه در صدر فروش هفتگی UK !

۳۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۴

حتی نمرات درب و داغون شاهکار استودیو Gearbox هم نتوانست جلوی فروش بازی Aliens : Colonial marines را بگیرد و شاهد این هستیم که این بازی هم اکنون در صدر جدول هفتگی حسابی به ریش منتقدان میخندد !

این بازی که از محافل مختلف کمترین امتیاز را گرفت و میانگین متا آن به 50 رسید،توانست با فروش بالای خود در صدر جدول هفتگی قرار بگیرد.

در نقدی که از این بازی در گیمفا به قلم بهزاد شعبانی شد و نمره ی 21 از 40 به آن اعتا شد،این بازی یک فاجعه نام برده شد :

اجتناب از اعتماد به SEGA و gearbox چندان خالی از لطف نیست. چرا که آنان به بهانه شروع ساخت این بازی از سال ۲۰۰۸ قول داده بودند تا در فضاسازی ها و گرافیک فنی این بازی تجدید شود. اما آنچه که امروز در این بازی می بینیم، یادآور خاطرات ما در سال های ۲۰۰۸ و حدود آن است. فضای علمی تخیلی این بازی به لطف این نقص بزرگ، به طرز فاجعه باری به تصویر در آمده که بازهم تلاشی دیگر را در این بازی به وجود می آورد تا از خریداری و اتمام آن، دوری کنیم.

و در حقیقت این بازی تمامی امیدهایی که سازندگان قبل از عرضه دم از آن میزدند را به همراه ندارد :

Aliens: Colonial Marines امید خیلی ها بود تا یک عنوان دیگر در سبک Survival Horror به جنگ رقبایی چون فضای مرده رود. آن چه که این امید را ناشی شد، تصاویر و تریلر های منتشر شده و قول های سازندگان بود. میسر شدن وعده ها را که ندیدیم اما حقیقتی جالب تر آن است که حداقل در بخش گرافیکی، با توجه به اسکرین شات ها، توقع دیگری می رفت. همین امر باعث شده تا سایت معتبری چون IGN، تحقیقات خود را آغاز کند و سعی در اثبات فیک بودن این تصاویر داشته باشد.انجام این بازی ناموفق را، به هبچ یک از علاقه مندان به بازی های ویدئویی، به خصوص دوستداران سبک ترس و بقا توصیه نمی کنم!

جدول فروش هفتگی را در زیر میتوانید مشاهده کنید : 

1. Aliens: Colonial Marines
2. Dead Space 3
3. FIFA 13
4. Call of Duty: Black Ops 2
5. Far Cry 3
6. Assassin’s Creed 3
7. Need for Speed: Most Wanted
8. Just Dance 4
9. Sonic & All-Stars Racing Transformed
10. Halo 4

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید